Kde se v nastaveni FB prida titul?

Od: Datum: 25.06.12 18:07 odpovědí: 12 změna: 26.06.12 12:28

Můžete mi prosím přesně popsat cestu jak nastavit na facebooku nyní získaný TITUL?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 18:26

V horním modrém panelu je na pravo šipečka dolu na tu kliknout a Nastavení účtu. Tam někde to bude.

Od: dis
Datum: 25.06.12 18:29

Tam jsem to hledala, nenašla jsem to.

Datum: 25.06.12 18:29

Klikněte v pravém rohu nahoře vedle hlavní stránky na šipku (trojůhelníček), po rozbalení klikněte na nastavení účtu, objeví se kolonky , kliknete u jména na upravit.

• jméno xxxxxxxxxx upravit.

doplněno 25.06.12 18:37:

Snad se zobrazí obrázek.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.06.12 18:31

No tady jsem předpokládala, že to bude. Bohužel není. Není nikde místo, kde vložit titul nebo vepsat. Jen tam je nabídka různých možností jak jménoa nastavit (ale už to je předepsané) - jméno a příjmení, nebo příjmení a jméno.

Datum: 25.06.12 18:38

zadný obrázek jsem nenašla.

Datum: 25.06.12 18:35

Vy chcete mít na FB titul? Nastavit to nijak nejde, jedině změnou jména, tj. napsat si titul jako první jméno a křestní jméno jako prostřední jméno... ale proč? Navíc podle Vaší přezdívky soudím, že jde o titul DiS. z VOŠ... to nikdo ale nedělá. Půlka mé bývalé katedry je na FB, lidé se dvěma doktoráty či dokonce docenturou a nikdo tam titul nemá. Já mám dva tituly a taky necítím potřebu to na FB prezentovat. Napsala jsem si to vítězoslavně do statusu, většina kamarádů dala "like" a tím to hasne, co s tím taky? Chápu, že máte radost, ale nestačí Vám status s 50 palci nahoru? ;)

Datum: 25.06.12 18:40

Přece kdybych ho tam nechtěla mít, tak tady nežádám radu.

Kde se dá tedy změnit jméno? V nastavení učtu - jméno - upravit to nelze. Tam je už předepsaný výběr, ze kterého si mohu jen vybrat (jméno a příjemní, nebo příjmení a jméno, atd.)

Datum: 25.06.12 18:50

Ale jde.

Datum: 25.06.12 18:54

Ja tom tohle nemam,toto jsem právě přímo hledala.
Datum: 25.06.12 18:57

http://ulozto.cz/xctDpg8/fcb-titul-jpg
Tady je muj screen. Kouknete prosim.

Datum: 25.06.12 19:40

Musíte se do nastavení naklikat přes tu šipečku jak radíme. Ne přes profil *zed*

Ohodnoceno: 1x

Od: dos
Datum: 26.06.12 12:28

Vždyt rozklikávám tu šipečku co je v pravo v horním rohu hned vedle slova Hlavní stránka (je ta šipečka dolů). Tu rozkliknu , dám NASTAVENÍ UČTU - jméno- upravit. Ukáže se mi ten screen co jsem tu dávala.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.