Bios Usb

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý Den

Mám takový divný problém,povedlo se mi zablokovat v Biosu usb a na Počítači nemám porty pro připojení klávesnice a myši a teď to nemůžu odblokovat a klávesnice s myší mi nereaguje na nic protože jsou usbéčkové.. i při spuštění nejdou,jsou vypnuté kvůli tomu biosu,je nějaký způsob jak se do biosu dostat?

4 odpovědi na otázku

 

 


3x
avatar mikihans

Odpojit PC z elektriky a vytáhnout BIOS baterku tak na minutu, vrátit zpět a BIOS by se měl sám resetovat do původního nastavení :)

doplněno 09.04.13 17:04:

nebo bývá ještě poblíž jumper Clear CMOS, který stačí propojit a zapnout počítač, vypnout, rozpojit a výsledek stejný :) některé BIOSy si totiž pamatují svoje nastavení i po vytáhnutí baterky na pár minut (s takovou deskou jsem se setkal zatím jednou, deska Intel)

Bios Usb

děkuji,pomohlo to :)


no..ještě bych chtěl podotknout že,chvilku jsem si s tím lámal hlavu,ale stejně nevím co teď..při spuštění mi po naběhnutí OS vyskočí červený pruhy přes obrazovku.. a to je vše..nic jinýho se už nestane.. tak to "zamrzne" ani nouzový režim nefunguje

Ó jé, tady se někdo hrabal v něčem v čem by se hrabat neměl. Máš integrovanou grafickou kartu? Jak pruhy vypadají? (nejlepší by bylo foto)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]