Jak smazat neuplný program

Od: Datum: 21.06.12 16:01 odpovědí: 6 změna: 21.06.12 21:18

Zdravím... chtěl bych se zeptat jak úplně smažu, nebo odinstaluju program, který jsem omylem necelý smazal, a ted když ho chci odinstalovat tak mi to píše že to nejde, zkoušel jsem to přes ovládací panely - programy a funkce - odinstalovat a i přes cccleaner, ale vždy to napíše error.. co stím...díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 21.06.12 16:04

Odmazat zbytek - a vyčistit registry... Jestli to CCleaner nezvládne (a jsi-li přihlášen s admin právy), musíš ručně...

A nebo - některé SW to ´umí´ - znovu nainstalovat a poté odinstalovat...

Datum: 21.06.12 16:16

ODMAZAT TO PRAVE NEJDE... REGISTRY JSEM OPRAVIL I VIČISTIL, ALE POŘAD TAM JE A NAINSTALOVAT ZNOVU TO TAKY NEJDE VZDY TO NAPISE ZE UZ TAM JE A INSTALACE SE PŘERUŠÍ... JEDNÁ SE O PROGRAM POWER DVD 12 CYBERLINK... OMYLEM JSEM VYMAZAL A VYSYPAK KOS, ALE NECO VYMAZAT NEŠLO, TAK MĚ TO TAM TED TRAPÍ...

Od: bena*
Datum: 21.06.12 16:49

Návod na odstranění najdete tady: http://www.powerdvd-guide.com…able-to-uninstall-powerdvd-9/ (sice je to pro verzi 9, nicméně to bude vleicepodobné). Návod je sice v angličtině, ale při použití překladače se to dá. Zkoušel jsem to přes http://translate.bing.com a překlad je celkem solidní.

Příště si prosím vypněte Caps Lock nebo si ho vydličkou vytáhněte z klávesnice, je totiž velice neslušné psát na internetových poradnách a fórech velkými písmeny.

Datum: 21.06.12 20:18

Super... děkuji za radu.. a omlouvám se za ta velká písmena :))

Datum: 21.06.12 21:11

Co je vydlička? (Setkávám se pouze s vydličkou...)

doplněno 21.06.12 21:12:

To se mi moc nepovedlo: Setkávám se pouze s vidličkou.

Od: bena*
Datum: 21.06.12 21:18

Omlouvám se za chybu, psal jsem to trošku ve spěchu...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.