Video po přetažení do notebooku-nejde

Od: Datum: 04.06.12 22:05 odpovědí: 15 změna: 15.06.12 20:00

Dobrý den. Prosím, potřebovala bych poradit, jedná se o spuštění natočeného videa.

Trochu informací: Natočila jsem na fotoaparát "Konica Minolta Dmage X50" video. Stáhla jsem si ho do PC, spustila, všechny 4 videa jdou. Uložila jsem videa 288 MB na "Uschovna.cz." Odeslala jsem videa, na Notebook známému. Když si videa stáhl a uložil, tak už nejdou spustit. Upozornění: Na tomto fotoaparátu, běžně točím krátké videa a všechny jdou. ( až na tyto)

Nevím, zda jsem popsala problém správně. Já videa spustím a celé jdou, bez problému. Po odeslání videa na jiný notebook a uložení, už nejdou spustit.

Co je špatně? Poradí někdo? Vím, že Konica je už starý fotoaparát, ale dělá pěkné video. Ráda bych to vyřešila, abych to nemusela točit znovu, na kameru. V příloze obrázek, co naskočí na notebooku. Děkuji za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 23:05

Vyzkoušej jednu věc: stáhni si je do svého PC z ulozto.cz - jinam než máš ta původní - a zkus, jestli ti půjdou. Pokud ano, tak je chyba na straně známého.

Od: viky®
Datum: 04.06.12 23:55

Ulož.to, nebere tak velká videa. Posílala jsem to, přes Uschovna .cz. Ta bere vše, do 300 MB. To jsem udělala první, že jsem si videa stáhla zpět, doma na oba PC, doma jdou.

Datum: 04.06.12 23:17

Problém bude "na druhé straně" a to v tom, že nemá nainstalované kodeky, takže mu Windows Media Player tento formát asi nepřehraje. Buď ať si stáhne nějakej balík kodeků, např K-lite codec pack, nebo nějaký schopnější přehrávač, třeba VLC nebo KMplayer :)

Ohodnoceno: 1x

Od: bmbx®
Datum: 05.06.12 07:41

Jasně že to bude absencí kodeků u známého, když si stáhneš videa do svého počítače tak zase nebude problém, tou úschovnou to není ;)

Datum: 05.06.12 23:07

Dobrý večer. Můžete mi poradit, jaké kodeky si má stáhnout? Co mu chybí? Také PC moc nerozumí. Děkuji.

Datum: 05.06.12 23:15

Viky, ať si stáhne VLC a ten mu přehraje prakticky všechno.

http://www.slunecnice.cz/sw/vlc-media-player/

Datum: 05.06.12 23:40

Děkuji za odkaz na VLC, nainstaluje ho a zítra uvidíme, zda půjde video. Ještě jednou díky. Viky

doplněno 06.06.12 18:58:

Dobrý večer. VLC má už v notebooku nainstalováno, ale spustit video nejde. Přitom má doma, to samé co my, HP Pavilion DV 7. Vše v originále.

Datum: 07.06.12 02:52

VLC má už v notebooku nainstalováno, ale spustit video nejde. Přitom má doma, to samé co my, HP Pavilion DV 7. Vše v originále.

Datum: 07.06.12 08:10

Zde je odkaz:

http://www.stahuj.centrum.cz/…media/kodeky/mega-codec-pack/

stáhnout a nainstalovat, pak budou fungovat všemožné formáty videa.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.12 10:52

Dobrý den. Nevím, kde se tento příspěvek objeví. Mám ale velký problém. Po poslední radě, nainstalovat Kodeky, nastal problém na notebooku, zmizel seznam.cz, Google.cz. Potřebovala bych tuto otázku, přesunout do Počítačů, abych mohla požádat o pomoc, co s tím udělat. Jinak musím založit novou otázku na Počítačích a vše tam kopírovat z této otázky. Snad mi porozumíte, snažila jsem problém vysvětlit. Děkuji Vám za pomoc. Viky

doplněno 15.06.12 11:40:

Po stažení kodeku je místo Seznam.cz i Google.cz, tento obraz. Co je špatně? Jedno je jistě kladné, video z Konica Minolty u notebook přehrává. První závada se vyřešila. Druhá závada nastala. Poradíte někdo, co s tím? Děkuji.

Datum: 15.06.12 11:06

Viky, nic nepřesouvej, rady se dočkáš i tady. Jestliže má správně nainstalované VLC i kodeky do WMP, tak bude zřejmě problém někde jinde. A určitě někdo chytrý poradí.

Datum: 15.06.12 12:00

S instalací některých prográmů se někdy přenastaví vyhledávače - je potřeba dávat pozor při instalaci a ne slepě odklikat vše, podle mne to stačí vrátit zpět v nastavení internetu a domovské stránky...

Datum: 15.06.12 12:19

Dobrý den. Problém je, že anglicky neumí, tak vše podle návodu odklikal. Nejde mu tam vrátit domovskou stránku i když si dá Seznam.cz, dole uložit jako domovskou stránku, tak po zavření a znovu otevření je tam zase obraz.

Datum: 15.06.12 12:26

Angličtina není třeba, nastaví se to ve windows a ty má předpokládám české, to se musí nastavit v panelech nástrojů v nastavení internetu - jenže to je v XP a tohle budou sedmičky, těm jsem zatím nepřišel na chuť, ale má je moje drahá polovička, tak tam bych to mohl zkoukonout.

doplněno 15.06.12 12:30:

Teď vidím, že obraz je otevřen v google chrome, tak to je potřeba nastavit tam...

Nastavení je ikonka "stranového klíče na matky" vpravo vedle okna zadávání v Chrome

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.12 20:00

Ještě jednou dobrý den. Děkuji všem, že máte se mnou trpělivost, radíte a vysvětlujete, když začnu zmatkovat a nevím si rady s PC. Důležité je, že všechna videa, natočená jak na fotoap. Konica, tak na digi.kameru, jdou na notebooku spustit. Už také je v pořádku, Seznam.cz i Google.cz. Děkuji Viky

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.