Sekání Skype

Od: Datum: 18.06.12 18:40 odpovědí: 9 změna: 19.06.12 06:47

Ahoj lidi.Neví někdo co mam delat kdyz spustim Skype tak se mi objeví okno s nickem a heslo ale potom když napisu svoje heslo a dam přihlasit se tam se mi celkově sekne počítač a neda se nic dělat musim ho nechat restartnout.Prosim budu moc rad za kazkdou radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 18.06.12 18:42

Pro začátek bych zkusil Skype odinstalovat, pomocí programu CCleaner vyčistit disk a registr a poté Skype znovu nainstalovat. Nabídku na instalaci Bing baru odmítněte.

Nespraví-li se to, dejte vědět.

Od: mightower
Datum: 18.06.12 19:19

Odsinstalovaní a ccleaner nepomohl ale je mi divne ze i po instalaci skype mi zustalo jmeno(po zapnutí skype).Je to divné?

Datum: 18.06.12 19:51

Aha, tak je možnost, že firewall ho blokuje - odchozí připojení musí být povolené, příchozí doporučju zakázat.

Dále je možné, že je problém s antivirem, nemáte jich tam náhodou víc? Nebo nemáte tam i víc firewallů?

Datum: 18.06.12 19:58

antivir mam 1 avast a firewall mam take windows firewall ale nevím jak na to*zed*.Prosím o blížší vysvětlení

Datum: 18.06.12 20:00

Jestli máte WIndows firewall ve WIndows XP, tak ten je jen jednosměrný a kontorluje pouze příchozí připojení.

U WIndows Vista a WIndows 7 už je firewall vymakanější. Nastavení najdete v Start-Ovládací panely-Brána firewall. Tam pokud máte nastaveno zakázané příchozí připojení pro všechny aplikace, tak je to dobrý, pro odchozí připojení klidně všechno povolte.

Myslím, žýe ideální profil, který právě povoluje vše odchozí a zakazuje vše příchozí je Podniková síť nebo taknějak...

Od: xryder
Datum: 18.06.12 20:13

Start-Ovládací panely-Brána firewall-upřesnit nastavení?Já uz newm co s tim mam protože nekdo rika ze je to hrou atd...?

Od: polinek*
Datum: 18.06.12 21:27

Začel se mi sekat mikrofon při zkoušce na ECHO ,,takže bude asi vadný..Tak to by bylo OK a chyba odhalena. On mi ten skype odinstaloval ,nainstaloval 5.9 a viry nemám zkoušela jsem vše.

doplněno 19.06.12 20:16:

kdysi před 2léty jsem měla nainstalovaný jiný a to mi to nedělalo vůbec.Pak to nějak oni sami změnili a od té doby to mám. A bojuju s tím. Pořád doporučují nějaké nové verze a nestojí to za nic. Tedy aspoň mi.Tak to naistaluji a není to lepší. Naopak,

Datum: 18.06.12 22:12

Jaký OS používáte? Nepomohlo by se "vrátit" ke starší verzi Skype (kompletně odinstalovat novou verzi restartovat PC a nainstalovat starší verzi)?

Datum: 19.06.12 06:47

používám windows7 profesional

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.