Jak v počítači ukládat na datadisk?

Od: Datum: 16.06.12 18:10 odpovědí: 4 změna: 19.06.12 14:54

Zdarec mám už dost zaplněnou v počítači složku 'dokumenty' a koukám, že je tu ještě jiná paměť: Data E a píše mi to 109 GB ze 115 GB volných, tam by se dalo něco šoupnout, ale nejde mi tam nic poslat.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 16.06.12 18:33

Pokud chcete přesunouut celou složku Dokumenty včetně podsložek, musíte kliknout na tu složku Dokumenty pravým myšítkem, zvolit Vlastnosti. tam pak najdete cestu ke složce, kterou změníte na to E:
je ale taky možné, že to je nějakej oddíl na zálohování a obnovu od výrobce počítače/notebooku

Od: ittalentodpanaboha
Datum: 19.06.12 14:52

To je asi dobrá rada, ale já bych si nerad v PC něco smazal, když tomu moc nerozumím. Já prostě otevřu složku Počítač a tam se mi objeví pod sebou toto: Vista (C:) 30 GB ze 116 GB volných_______ Data(E:) 109 GB ze 115 GB volných (a pdo tím jsou ještě vypsány DVD RW a různé externí paměti). Takže tohle by mohlo být řešení, tu složku Dokumenty přesunout z Visty C do Data E, když je tam tolik nevyužité kapacity, ale za prvé se obávám, abych něco neskonil a něco si blbě nesmazal a za druhé - úplně nejlepší by bylo mít tu složku Dokumenty tam i tam, já prostě potřebuju využít kapacitu u obou těch úložných prostorů (jestli to jde).

Od: ittalentodpanaboha
Datum: 19.06.12 14:54

ty smajlíci se mi v textu zobrazili samovolně, měla tam být dvojtečka a konec závorky

Datum: 16.06.12 18:35

Proč to nejde? píše to nějakou chybu?

Jinak na tohle je ideální program Total Commander, v jednom odně si otevřeš složku se souborama který chceš přesunout, v druhým okně složku na E a za pomocí F6 přesuneš.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.