Rychlé přepínání zbraní

Od: Datum: 15.06.12 23:55 odpovědí: 7 změna: 21.06.12 06:46

Zdravím, mám dva počítače a na jednom mám nastavené rychlé přepínání (při oomu s awp zmáčknu dvakrát Q a ono se to rychle hodí na jinou zbraň a zase zpět a nemám už zaměřené. Takle to funguje u obou, ale na jednom musím před tím přehodit na jinou zbraň a druhém ne. Nevíte si s tím někdo rady,prosím?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 16.06.12 00:11

Sugare, pokud nám neprozradíš, co hraješ, těžko Ti někdo poradí...

Ohodnoceno: 1x

Od: sugar
Datum: 16.06.12 11:36

Tý jo, sorry, nějak jsem to opomenul. :) Counter-Strike, jsem měl namysli.

Od: miraa123
Datum: 17.06.12 08:37

Sugare kouknul ses na nastavení? :D

Datum: 17.06.12 14:47

vím, co myslíš, přepnutí následující zbraně. jenže si asi nepochopil, na co jsem se ptal. na jednom púočítači mám tuhle funkci nastavenou na tlačítku Q. když vezmu AWP okamžitě, když zmáčknu Q se přehodí na devítku, nebo na nůž. Na druhém počítači to mám nastavéné přesně tak, jak na předchozím, ale prostě to nefunguje. Když vezmu AWP, tak si ho ještě musím přehodit, pomocí kolečka, na jinou zbraň a až pak ta klávesa Q funguje. chápeš?

Od: re®
Datum: 17.06.12 14:44

Přece číslem 1, 2, 3,... (ne v numerické klavesnici, ale v řadě nad tlačítkem "Tab")

Datum: 17.06.12 14:48

Jo, ale to není tak rychlé a navíc ke každé klávese máš přiřazenou zbraň, ale to jednou klávesou se mění pouze dve zbraně za sebou.

Od: hanysseq*
Datum: 21.06.12 06:46

Zdravím,

také jsem pátral po tomhle "problému".. Jedná se o to, že klávesa "Q".. je takový pamatováček, který navrátí poslední použitou zbraň.

v praxi to znamená, že jdeš např. s nožem, poté kolečkem, či na číselné řadě přepneš na AWP, M4... a pak ztiskneš znova Q a budeš mít v ruce nůž ... prostě si pamatuje předchozí použitou zbraň

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.