Zrychleni PC

Od: Datum: 19.02.13 16:32 odpovědí: 1 změna: 19.02.13 16:54

Pokud zaměním PC - 1,7 GHz CPU - 512 MB RAM - 40 GB SATA za PC - dvojádrový 2x3GHz CPU - 2GB RAM - 80GB SATA, zrychlí se otvírání internetových stránek,aplikací.emailu apod. Zkvalitní se i videa prohlížená z internutu, která se někdy sekají nejsou synchronizována se zvukem. Načítání stránek trvá dlouho! Připojení UPC 10Mb/s download - 1,04Mb/s upload. PC je HP Compag, jak stávající,tak na výměnu,které bych popř.zakoupil. OS - Windous XP Pro. SP3. IE 8. Seznam cz ve stávajícím. Děkuji. Pavel /laik/.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.02.13 16:54

´Nový´ počítač je několikanásobně výkonnější - takže se, samozřejmě, rychlost zpracování programů zvýší...

Ale - "Načítání stránek trvá dlouho!" - pomalé načítání je způsobeno spíše ´zaneřáděním´ počítače, než jeho pomalostí (i ten slabší ja na běžné browsdání dostatečný), stáhni si Ccleaner (např. odsud - http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/ ) a pročisti jím tempy. Případně si zkontroluj, které z nainstalovaných programů nepoužíváš a odinstaluj je.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.