Podivná hláška o doméně

Od: Datum: 15.06.12 11:16 odpovědí: 1 změna: 28.06.12 08:52
avatar

Víte, že google se (z bezpečnostních důvodů?) občas odhlašuje a chce nové přihlášení. Když to udělal tentográt, po přihlášení se mi objevila tato zpráva:

Váš účet byl změněn
Alternativní adresa tohoto účtu je jmeno.prijmeni@klikni.cz. Tato e-mailová adresa již není dostupná, protože si tuto e-mailovou adresu v doméně klikni.cz rezervovala organizace.
Právě jste přihlášeni prostřednictvím primární adresy. Kromě odstranění alternativní e-mailové adresy se nic nezměnilo.
Rozumíte této hlášce? Jak si může nějaká organizace zaregistrovat moji běžně používanou emailovou adresu: Jinak, toto je má první reakce, nějakou kontrolu toho emailu jsem zatím nedělal, to zkusím teď. (Adresu jsem samozřejmě pro účelu tohoto dotazu "anonymizoval".)
doplněno 15.06.12 11:19:

P.S. do své pošty na klikni jsem se právě bez problémů přihlásil.a odeslal z něj v pořádku poštu. Je to nějaká kokotina.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 28.06.12 08:52

Koukněte se nahoru na adresní řádek a to adresu, co tam je vyplněná, sme vložte. Jestli to není nějaký phishing nebo tak něco.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.