Dočasný profil, co s tím :(

Od: Datum: 14.06.12 22:38 odpovědí: 8 změna: 16.06.12 11:18

Ahojte, normálně jsem měl spuštěnej chrome a icq, byl sem na fb, psal si a najednou byl pc pomalejší, reagoval jen chrome, tak sem ho restartoval..No a vyžádalo si to kontrolu disku C a teď jsem na "dočasnym profilu" kde nejsou ŽÁDNÝ moje data, absolutně nic..A prej že se mám přihlásit později..Už sem to tady tisíckrát restartoval a nic..V obnovení systému též nic, prej nemá body obnovení..Fakt nevím co s tím, pomůže někdo? :(

doplněno 15.06.12 06:03:

No, tak sem zjistil akorát tak, že já hňup smazal složku registrů která dělala ten dočasnej profil, čímž jsem si vytvořil tento "dočasnej" jako trvalej a moje soubory sou buhvi kde..Ale místo na disku zabíraj..Ovšem ani po ohledání skrytých souborů sem nic nenašel..Pomohla by přeinstalace systému stylem UPGRADE..Čili že bych zachoval soubory? Je to jediný co mě v tuto chvíli napadá :(

doplněno 15.06.12 18:29:

Solved ..Našel sem svý soubory, zazálohoval a smazal celej HDD a nainstaloval znova win..Díky za rady!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 14.06.12 23:00

Nějak došlo k narušení tvého ´obvyklého´ profilu...

Máš, kromě toho "obvyklého", ještě jiný účet s administrátorskými právy? - pokud ano, přehlas se na něj a ze svého ´ztraceného´ profilu si zazálohuj všechna důležitá data... Je to v "UsersUserName"... Pro jistotu - záloh nemá člověk nikdy dost... :-D

Pak spusť regedit a v HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionProfileList najdi a odmaž podklíč "BAK NejakeCislo" - NejakeCislo je ID profilu s problémem...

Mohlo by se to podařit...

;)

BTW - ty data si ale zazálohuj raděj na external - taky se to někdy nepovede, inu - MS...

Ohodnoceno: 2x

Od: axlik*
Datum: 14.06.12 23:04

Ty registry jsem teď zkoušel podle návodu ze stránek microsoftu..Nepomohlo :( jinak já nemám přístup k žádným souborům..V tento pc mi ukazuje že mám disk normálně zabranej tak jak sem ho měl předtím ale když jdu do dokumentů tak tam není nic, ani v tom users, ani když jsem dal v možnosti složky ať zobrazuje systémem skrytý soubory..

doplněno 14.06.12 23:07:

Jo tak tam ty moje soubory v users jsou, ale jak na ně kliknu tak mi vyskočí okno že k nim je zakázanej přístup...Novej profil sem zkoušel tvořit, ale dělá to stejný, vytvoří si plochu a napíše že je dočasnej a že se vše po odhlášení smaže..

Datum: 14.06.12 23:10

Dokumenty, Plochu atdatdatdatd - má KAŽDÝ profil své... Takže v ´cizích´ (jiného UserName rozumněno) Dokumentech své nenajdeš... Najdi si složku Users, tam UserName, pod nímž ses přihlašoval - a pokud to půjde, ´prolez´ adresáře dalších úrovní, tam své Dok... najdeš.

Pokud to nepůjde (musíš mít učet z Administrators), převezmi vlastnictví tohoto adresáře (včetně podsložek) a půjde to...

Pokud nemáš ´volný´ účet s administrátorskými právy... Problém... Nabootovat z jiné instalace jako Administrator a odtamtud Users prohledat...

doplněno 14.06.12 23:11:

Pokud to nepůjde (musíš mít učet z Administrators), převezmi vlastnictví tohoto adresáře (včetně podsložek) a půjde to...

doplněno 14.06.12 23:15:

NO jo - já měl na mysli administrátorský účet ´zpředproblému´... :-D

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.06.12 23:13

Jenže problém je v tom, že ten další profil co si vytvořím se mi spustí též jako dočasný..Napíše mi že se taky po odhlášení smaže ikdyž z něj udělám administrátora..Jinak upnu obrázek jestli můžu smazat to co si myslím v těch registrech..

doplněno 14.06.12 23:15:

Tady ty dva soubory se vyskytují v každé té složce v tom profile listu, v návodu od microsoftu je napsany ze se maj smazat, ze tyhle dva zpusobujou ten problém..Tak nevím..

Datum: 14.06.12 23:25

To je ono...

Jen - bohužel teď nesedím u W7 a nemůžu to tak vyzkoušet s jistotou (proto říkám, že data je lépe zazálohovat před odmazáním klíče) - data by se mazat neměla, takže po následném vytvoření už normálního profilu s admin. právy by měla jít nalézt v Users (pod tím číslem, převzít) a stáhnout, ale čertví...

doplněno 14.06.12 23:48:

Ťukneš na ten adresář pravým - Vlastnosti-Zabezpečení-Upřesnit-Vlastník... Tam zadáš svůj aktuální účet, zatrhneš políčko "Nahradit vlastníka..." a OK... Přesné názvy se mohou lišit, jak píšu - nesedím u sedmiček...

Tím bys měl převzít vlastnictví daného adresáře i všeho pod ním a tak o5 získat přístup...

doplněno 14.06.12 23:56:

Vyzkouším zítra někdy v podvečer na W7 (dřív se k nim nedostanu) a ozvu se... Jen - máš na účtu, na němž jsi aktuálně přihlášen, práva admina? - Asi se ptám blbě, ale pro jistotu...

;)

doplněno 15.06.12 00:05:

Jak jsem psal - testnu to a dám vědět...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.06.12 23:51

Právěže to mi odmítá..Jakmile dám změnit vlastníka tak mi to odepře a uplně mě to vyoknuje plno blbostma jak nemůžu, nesmím, nejde...

doplněno 14.06.12 23:57:

Jo tak se mi to povedlo..Změnil sem kompletně složku pův. uživatele na vlastnictvi novyho uživatele, ovšem v té složce NIC není.. :( vůbec nic..Všechny složky do kterých sem neměl přístup sou prázný a ano mám zobrazený skrytý soubory i systémem skrytý soubory..

doplněno 14.06.12 23:59:

Ano nový učet jsem vytvořil jako ADMINISTRATOR

Datum: 14.06.12 23:39

Vytvořil jsem admin účet u kterýho systém nepíše že je dočasnej, nevím jak se mi to povedlo, u čehosi sem nastavil podle návodu v registru hodnotu 0..

Všechny programy fungujou a ke všem mám přístup, jen ke svým dokumentům ne..Ony tam jsou, ale přístup k nim prostě není ať dělám co dělám :( chtěl sem si je přetáhnout z tamtoho profilu a nic..

doplněno 14.06.12 23:48:

Ani tímto zp. to nejde.. http://windows.microsoft.com/…/Fix-a-corrupted-user-profile

Ty soubory tam sice jsou, ale není k nim přístup a ikdyž se to oprávnění snažím změnit na ten nový profil, tak mi to odepře..A zkopírovat teda nejdou..

Datum: 16.06.12 11:18

Konec dobrý, všechno dobré...

;)

Já si včera hrál na W7 a ani tam se mi nepodařilo data odmazaného profilu ´ztratit´, takže jo...

Jen - doporučení - kromě administrátorského účtu si vytvoř ještě nějaký další, na kterém se budeš ´pohybovat běžně´...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.