Přerušování při stahování

Od: Datum: 10.06.12 20:24 odpovědí: 8 změna: 11.06.12 16:21

Dobrý den, poslední týden stahuju filmy do počítače - někdy z uložto.cz, nebo taky formáty h264. Pokaždý se to stahování v půlce přeruší. Pokračovat ve stahování nejde. Nevíte co s tím mám? Připojení k internetu (google chrome) je myslim v pořádku, jinak připojuju se pomocí modemu. Díky všem předem za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.12 21:01

Já bych tedy zkusil stahovat v jiném prohlížeči. Na stahování používám jedině Operu. Ta jediná dokáže přerušit stahování a poté pokračovat z místa, kde stahování skončilo. Všechny ostatní prohlížeče stahují od začátku. Z uložto jsem taky zrovna včera stahoval a žádný problém.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.06.12 21:28

Souhlas s tou Operou, na uložto není problém stahování zastavit a pokračovat, nebo při přerušení (výpadku) pokračovat dál :)

Od: bena*
Datum: 10.06.12 22:05

Za Operu se taky přimluvím, na Linuxu ji používám a jsem spokojen. Osobně bych zvážil, zda-li google chrome neodinstalovat a nepřejít na jiný prohlížeč, třeba tu Operu nebo Internet Explorer 9.

Datum: 10.06.12 23:15

Zobrazí se nějaká chybová hláška, nebo to prostě jen skončí?

Pomocí modemu? Tedy klasicky postaru pomocí pevné tel. linky?

Krom zmiňované Opery můžete ještě zkusit nějaký download manager, třeba JDownloader... ty také umí navázat stahování po jeho přerušení.

Datum: 11.06.12 07:37

Kdyz Vam to spadne, tak lze konecny soubor presunout to jine slozky, nechat ho znovu stahovat, stahovani pozastavit a puvodni soubor prejmenovat podle jmena noveho a presunout z5 do adresare kam stahujete. Stakovani potom nabehne od %, kde jste skoncili.

Jina muzete mit stary model na tel. linky, modem ADSL, SDSL od kabelovky... atd. Takto je to nic nerikajici. Bud Vam vypadne spojeni, nebo e zahlti a prestane to stahovat. Napr. pri stakovani nekolika veci najednou. PC si zacne stahovat aktualizace...

D.

Od: dolis72*
Datum: 11.06.12 14:35

google chrome bych si určitě nechal..stahuju přes něj naprosto v pohodě...

na stahování je dobrý FreeRapid Downloader...stahování naváže i po několika dnech

http://www.slunecnice.cz/sw/freerapid-downloader/

Od: re®
Datum: 11.06.12 14:44

Mě tohleto taky dřív dělalo, když sem stahoval jako free uživatel, teď už mi to jde. Jediná možnsot je asi VIP, nebo jinej shareserver, free rapid nepomůže.

doplněno 11.06.12 14:45:

To asi těžko, když nestahuje VIP, tak nemůže navazovat přerušené stahování. *bzum*

Datum: 11.06.12 16:21

Já se tedy přimlouvám k prohlížeči Opera já jsem s ním také spokojen a na stahování je to moc dobrý prohlížeč. Doporučuji. Jinak pokud nechcete Operdu tak si stáhněte nějaký ten downloader jak tu také psali. :) To že se vám přestávají samy od sebe stahovat soubory bude asi stbilitou internetu nebo jeho výpadky. ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.