Nelze smazat složku

Od: Datum: 07.06.12 18:31 odpovědí: 7 změna: 07.06.12 20:30

Dobrý den, mám problém, když chci smazat složku "common files" objeví se hláška "Pokud chcete tuto složku měnit, obrattě se na TrustedInstaller, aby vám byla přidělena příslušná oprávnění." Co mám dělat? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 07.06.12 18:56

zkus nainstalovat ccleaner ,po instalaci klikni na nástroje a tam se to pokus smazat,myslím,že tam to půjde

Od: hans117*
Datum: 07.06.12 18:56

Díky, zkusím

Od: bena*
Datum: 07.06.12 19:04

Proč chcete mazat složku Common files? Tu osobně nedoporučuju mazat.

Datum: 07.06.12 19:07

Myslíte, že ji mám nechat? Objevila se tam až dneska.

Od: bena*
Datum: 07.06.12 20:30

Ne, já byhc ji tam nechal, protože je propojena s nainstalovanými programy. Podle mého názoru by běžný uživatel němel vůbec do systémových složek lézt a už vůbec ne je mazat, přesouvat, přejmenovávat, apod.

Datum: 07.06.12 19:06

Díky, ale nemůžu to v ccleaneru nikde v nástrojích najít

Od: stribrnak*
Datum: 07.06.12 20:04

složka comon files ja součástí některých programů,vy jste ji chtěla odinstalovat,tak jsem vám dal tip

Common Files jsou důležité programy ve vazbě na Program Files a v Přidat ubrat programy . Smazat, resp. odstranit je můžete jedině tehdy, když odinstaluje program v "Přidat ubrat programy" a zůstanou Vám zbytky tohoto programu právě v Program Files a v Common Files. Totéž platí, když odinstalujete program "odinstalátorem programu" ze "Start > Programy".

doplněno 07.06.12 20:06:

je to jen na vás

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.