Facebook-jak zrusit viditelnost prispevku?

Od: Datum: 06.06.12 16:54 odpovědí: 6 změna: 06.06.12 22:30

Nevíte prosím jak na FCB zrušit to, aby moji přítelé viděli všechno co já okomentuji a nebo dám "to se mi líbí"? Proč vlastně všichni vidí, když já okomentuji fotku,stav?

Veškerá moje viditelnost je jen pro přátelé,nic nemám veřejné pro všechny.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 06.06.12 17:30

Máš nastavenou viditelnost pro přátelé a vadí Ti, že všichni přátelé vidí co píšeš? Ale nastavení "Pouze já" taky nechceš? Mám pravdu?

Pak buď si nech v nastavení "Přátelé" a při psaní každého příspěvku je dole možnost vybrat kdo ho uvidí. Prípadně nastav "Pouze já" a pak budeš muset vybírat pokaždé, kdo ho má vidět.

Ohodnoceno: 2x

Od: avercaa
Datum: 06.06.12 17:53

No jeste se to ukazuje ostatním, když na cokoliv kliknu TO SE MI LIBI, tak se to autamaticky přátelům ukáže tato moje aktivita. Tohle jak zaručím, aby to nevideli?

Datum: 06.06.12 17:56

Jeste jsi psal ze u každého je položka, kdo to může vidět. Je tato položka i tam, kde JÁ NĚCO OKOMENTUJI (např. stav kamarádky)? Nevidím ji.

Od: sulfan*
Datum: 06.06.12 18:35

To bohužel nejde, pokud kliknete na "to se mi líbí" u příspěvku nebo fotografie někoho, kdo ji má sám nastavenou jako veřejnou, případně dáte "to se mi líbí" u někoho, kdo je váš společný přítel, tak to všichni vaši přátelé mohou vidět.

Datum: 06.06.12 18:53

Děkuji za odpověd. Je to špatný systém :( Takže tak to funguje jak u komentování přípěvku někoho jiného, tak i " to se mi libi" u fotky či stavu.

Takže jsem tam kde jsem byla. Jedině, nic nekomentovat, nikde nic nepsat.

Od: pepr®
Datum: 06.06.12 22:30

Nebo psát slušně a stát si za tím co napíšu. Nepsat to co bych neřekl i na živo. Pokud s někým mluvím, taky neplácím pitomosti.

doplněno 07.06.12 01:31:

oprava: ... neplácám pitomosti.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.