Chybí MSVCR71.dll

Od: Datum: 06.06.12 12:29 odpovědí: 5 změna: 07.06.12 20:38

Neustále mě otravuje tato hláška:Program nelze spustit protože v počítači chybí MSVCR71.dll.Pokuste se tento probl.vyřešit přeinstalací programu.Vždycky to vyskočí,když chci upravovat videa z HD kamery Panasonic v programu přiloženém ke kameře HD Write AE 3.0.Dokonce jsem program přeinstaloval a pořád to skáče a nejde zavřít.Ta hláška.Poradíte někdo jak se toho zbavit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.12 12:41

Stáhněte si chybějící soubor z internetu, např. zde: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr71

Ohodnoceno: 3x
 
Od: jomi®
Datum: 06.06.12 20:24

Díky stáhl jsem to spustil,aby se to nainstalovalo a pořád nabíhá ta hláška.Jak to mám zrušit.Poraďte prosím.

Datum: 06.06.12 21:02

To jste ani nemusel, nejedná se o spustitelný soubor, ale dynamickou knihovnu a tu v podstatě nespustíte.
Ten stažený soubor musíte nakopírovat tam kde chybí - nejspíš do složky kde je instalován program ke kameře. Takže to bude např: c:Program Filesprogram_kamera
Podívejte se do složky kde je ten program nainstalovaný, kde jsou ostatní soubory typu *.dll Můžou být v hlavní složce programu, nebo nějaké jeho podsložce. Až ji najdete, tak tam ten soubor nakopírujte.
Případně může být cesta kde ten soubor chybí uvedena v té chybové hlášce (občas to tak bývá) - něco ve stylu error bla bla bla C:xyzuabcdMSVCR71.dll is missed nebo něco v tom smyslu a hned víte, kam ten stažený soubor přijde.
Mimochodem jsem se podíval u sebe a já ho mám třeba na počítači v sedmi různých složkách. Takže je klidně možné, že už ho někde máte, ale na tom jednom místě prostě chybí... jak už jsem psal odhaduju to na složku, kde je nainstalován ten program ke kameře.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: jomi®
Datum: 07.06.12 16:36

Ďěkuji, udělal jsem ta tak jste mi napsal.Zkopčil jsem to tak kde mám nainstalovaný ten program a přestalo to.Moc děkuji za odpověď a pomoc.

Datum: 07.06.12 20:38

Rádo se stalo, hlavně že to funguje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.