Elektronika obecně

Od: Datum: 05.06.12 22:02 odpovědí: 4 změna: 06.06.12 09:19

Ahoj, chtěl bych si koupit tablet, stojí teď neco přes 10 000 Kč a chy se zepat : měl bych ho koupit teď nebo až na Vánoce? Byl jsem v Alze a chlap mi poradil, že si ho mám koupit teď, že na Vánoce to zdražuje, ale na druhou stranu nevím, jestli to neřekl proto, aby ten tablet prodal ještě za vysokou cenu. Co myslíte? Teď nebo počkat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: charvat29*
Datum: 05.06.12 22:58

Dobrý den,

cena tabletů půjde s přibývajími modely a vylepšeními stále dolů, pokud se nejedná o iPad, jelikož tam jde především o značku a cena u Apple zůstává stejná. Pokud si počkáte do Vánoc, doporučuji Vám ho koupit alespoň po Vánocích, protože budou výprodeje a ceny půjdou ještě níž. A garantuji Vám, že si do Vánoc ještě výběr třikrát změníte a stále budete hledat dál.

Pokud tedy tablet nepotřebujete na léto a podzim, je asi zbytečné si ho kupovat a po Vánocích můžete za stejnou cenu sehnat mnohem lepší kousek.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.06.12 08:44
avatar

Elektronika obecně stále zlevňuje. Prodavač samozřejmě neřekne, ano, počkejte, až bude levněji, protože potřebuje prodat nyní a za co nejvíc.

Opravdu záleží na tom, jak je tablet potřeba, eventuálně, hlídat si slevové akce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.12 08:55
avatar

Já když se pro něco rozhodnu, tak to chci teď hned. Jakmile začnu moc přemýšlet a spekulovat, tak obvykle z koupě sejde. Do vánoc budou současné typy samozřejmě levnější, ale budou nové typy, které budou lepší a lepší a lepší. A stejné dilema tu bude znovu. Koupit starý levnější typ nebo připlatit a koupit novější, který stejně zase bude za pár měsíců zastaralý. Podle mě vybrat nejlepší nabídku a koupit teď.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.12 09:19

Elektronika má přibližně stejnou cenu pořád, zlepšuje se ale výkon. Takže za půl roku můžeš koupit za stejné peníze o něco výkonnější stroj. Ale nečekej že "staré" modely se budou prodávat za polovinu - prostě se už nebudou vyrábět a budou nahrazeny novějšími. Takže jestli ho opravdu "potřebuješ" tak nemá cenu čekat.

.

Na Vánoce se to zdražovat nebude, spíš se ty zajímavé modely rychleji vyprodají a obchodníkům zůstane na skladě jen "odpad" které se budou snažit prodat za "akční ceny". Povánoční výprodej bude už jen vyložený odpad z odpadu. Sice možná ušetříš tisícovku, ale budeš mít nevýkonný šmejd s mizernými parametry i spolehlivostí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.