Plugin na stahování pro Firefox nebo Operu

Od: Datum: 03.06.12 15:56 odpovědí: 3 změna: 04.05.14 20:32

Znáte nějaký plugin, který umí stahovat podobně jako DownThemAll!? DownThemAll! mám, ale schází mi u něho funkce na vygenerování jména souboru podle http adresy. Například stahuju obrázky, které nemají zakončení na jpg, ale je tam pouze http adresa. A chtěl bych výsledný soubor pojmenovat podle některých částí adresy, zkrátka použít regulární výraz na pojmenování souboru. Mělo by to mít nějakou rozšířenější funkci na pojmenovávání souborů. Víte o něčem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 04.06.12 11:03

Používám FlashGot + JDwownloader + ImageHost (stahování obrázků, imagebam, imageshack.us)

Pestli umí to co požadujete bohužel nevím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.12 15:24

Díky. Zkoušel jsem FlashGot a když dám FlashGotAll tak se mi otevře okno ThownTham all. Žádný rozdíl v tom nevidím, snad možná přibyla možnost stáhnout odkazy z otevřených záložek.

Ten druhý program se mi zdá strašně složitý, pro pokročilé uživatele, ale nevím vlbec jak se s ním pracuje. Takže asi se na to vybodnu. Nezdá se že by měl to co má ten poslední program ImageHost. Zdá se že to by mohla být trefa do černého, protože slibují že řeší přesně to co potřebuju:

"Many free image hosts exist, such as imagevenue, imagebam, and imageshack to serve the purposes of sharing images. However, these image hosts do not give direct links to stored images. Instead, what's given are links to html pages that encapsulate the images. If you want to save an entire gallery of images that are hosted on these image hosts, simple tools like "wget" and "downthemall" will not suffice (at least not without some serious scripting)."

Od: tlustik*
Datum: 04.05.14 20:32

Nevíte někdo, jestli jde přes DownThemAll! stahovat fotky z Facebooku v orig. velikosti, tedy nejenom miniatury? Jestli ano, poraďte prosím, jak to přesně nastavit. Šlo by zároveň nějak odfiltrovat stahování ostatních grafických prvků, např. na základě rozlišení?
Díky.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.