Jak nastavit na trvalo okraje ve Wordu

Od: odpovědí: 3 změna:
ahoj.. můžete mi poradit..?.. jak mám nastavit ve Wordu okraje papíru tak aby to tam zůstalo na pořád a nemusela jsem to při každém spuštění nastavovat.. pak jak nastavit automatický tisk.. abych když chci tisknout nemusela zadávat znovu OK..
díky za pomoc
3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar spider
Nastav si okraje na prázdném dokumentu a tento ulož jako šablonu, tedy bude mít koncovku DOT nikoliv DOC. Nastavuje se to při volbě Uložit jako (pole pod názvem ukládaného souboru).
PS: Co přesně dělá ten automatický tisk?

no tu šablonu jsem tedy uložila ale jak ji mám teď nastavit jako výchozí ...
u té tiskárny chci prostě nastavit automatické tisknutí.. jako že stisknu tisk, a ono to začne automaticky tisknout.. jinak normálně se mi ještě ukazuje okno pro nastavení tisku..
Pro přímý tisk slouží ikonka tiskárny v levé horní liště programu Word. Při spuštění se nahrává šablona Normal.dot. Stačí tedy novou šablonu uložit pod tímto názvem a přepsat tím tedy šablonu původní, nebo starý normal.dot přejmenovat.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]