Proč mi nejde uložit obrázek?

Od: Datum: 08.03.13 21:39 odpovědí: 3 změna: 09.03.13 08:50

Dobrý večer, jsem maximálně zmatená. Asi dvě a půl hodiny jsem se dělala s designem na blog. A co víc - on se povedl! Sloučila jsem vrstvy, dala brushe, atd... a stačilo to uložit. Uložit soubor zvládne i malý děcko. A já tím pádem taky. Hahaha, ale ona mi tam vyjela tahle přijebaná (za výraz se omlouvat nebudu, tohle mě zkrátka nasralo) kravina:

doplněno 08.03.13 21:41:

EDIT: Pardon, nevím, jak se to stalo, ale díky jednomu ze 100 kliknutí na uložit se obrázek uložil. :) Omlouvám se. :)Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.03.13 22:46
avatar

Dobrý den, Vaši zlobu naprosto chápu, protože v okamžiku, kdy program spadne, zatuhne nebo ho musíte zavřít, tak o všechnu neuloženou práci přijdete. Tento konkrétní program neznám, ale vyskočila "klasická" chybová hláška OS Windows. Jedná se o plnou verzi programu nebo demo či trial? Je tam možnost ukládání a dříve to šlo bez problémů? Nejde ukládat obrázek ani do jiného formátu, než jste zvolila? Nebyl zároveň spuštěn nějaký jiný program? Jaký je OS Windows? Zkuste doplnit informace a snad někdo poradí. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: luke237
Datum: 09.03.13 07:31
Me by spise zajimalo, proc je to vsechno ve francouzstine? *sok*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 09.03.13 08:50
avatar

Dobrý den, hledal jsem info a ono by mělo jít o francouzský program. Ta chybová hláška bude přímo od programu a ne OS. Moje spekulace je, že tazatelka udělala velkou řadu operací, které neukládala průběžně a program nezvládl závěrečné ukládání (možná se musí nastavit i mezipaměť v programu).

Program je ke stažení i jen jako trial verze (určitě s omezením funkcí nebo dobou používání) a není pro OS WIN-8.

Asi by bylo vhodné projít si nastavení programu a práci ukládat vždy průběžně. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.