Proč trvá smazání v PC dlouho?

Od: Datum: 30.05.12 20:50 odpovědí: 7 změna: 31.05.12 21:43

Dobrý den

Mám takový problém. V adresáři chci smazat soubor dám Shif +delet a musím čekat 10-15 sekund než se zobrazí okno pro smazání

Potřeboval bych poradit včem je problém a proč okno smazání nenaskočí ihned

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.12 21:21

Pomalé pc a moc velká složka? Případně i pomalý disk? Nevím jak chcete poradit na takto obecný dotaz...

Datum: 30.05.12 22:16

Malá šložka. Jde to pomalu i když chci přejmanovat soubor.

Dříve to šlo rychle ted to jde pomalu.

Od: bena*
Datum: 30.05.12 21:28

Máte asi zahlcený počítač - je najednou spuštěno příliš mnoho programů, disk je fragmentovaný,...

Takže doporučuju počítač vyčistit programem CCleaner (vyčistí disk i registr - pak přejděte do Nástroje-Start a tam deaktivujte programy, které jsou zbytečné, aby se spouštěly hned po startu systému).

Dále doporučuju defragmentovat disk, a to buď systémovým defragmentátorem Defragmentace disku, který najdete v Tento počítač, kliknout na Místní disk pravým myšítkem-zvolit Vlastnosti, tam pak kliknout na Nástroje a spsutíte ho, nebo si stáhněte program Defraggler, který to umí lépe.

Hlavně do počítače neinstalujte různé "zázračné" programy, které slibují hory,doly a ve finále udělají spíše medvědí službu. Pokud by jste chtěl poradit více ohledně vyčištění počítače, napište mi klidně Vnitřní poštou.

Datum: 30.05.12 22:18

Není spušteno příliš mnoho programu

Ccleanerem Pc jsem již čistil bez výsledku.

Datum: 31.05.12 07:55

Jasně že ccleaner nepomohl, protože programy tohoto tipu nikdy nepomohou ale naopak udělají v pc bordel.

1/ Vyčistěte disk systémovým nástrojem

2/ Proskenujte programem superantispyware, je free a velice dobrý

3/ Defragmentujte disk systémovým nástrojem

4/ Mrkněte se do správce úloh jestli nějaký program nezatěžuje moc pc.

Pokud nic nepomůže, zkuste smazat body obnovy pak restart a vytvořit znova bod obnovy.

Nenapsal jste verzi operačního systému.

Datum: 31.05.12 08:25

Mám Win Xp

V PC mám Superantispyware projíždím to s ním pravidelně.

K 1 vyčistit disk systémovými nástroji jak. napište mi prosim postup

K 3 defragmentaci udělám

Datum: 31.05.12 21:43

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.