Nefukcnost mezerníku při zmáčknutí šipek

Od: Datum: 27.05.12 20:18 odpovědí: 6 změna: 29.05.12 18:25

Dobrý den

Mám takový divný problém...když zmáčknu zároveň šipku doleva a nahoru tak nefunguje mezerník,to samé platí když zmáčknu šipky dolů a doprava zároveň...nevím proč ale prostě přestane fungovat.jsem na notebooku,win xp,pokud něco chcete ještě vedět tak napište...nikdy se mi to zatím nestalo takže nevím co s tím,dělá to u všeho,nejen v prohlížeči..díky

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 27.05.12 23:16

Mně to taky dělá a nešílím z toho,naco to potřebuješ.

Datum: 29.05.12 18:25

občas u nějakých her...

jinak...já z toho nešílím :D

Od: pepr®
Datum: 27.05.12 23:41

Tak pokud držite šipku doleva a nahoru, tak tu mezeru samozřejmě neuděláte, protože držíte kurzor "nasilu" na první pozici. Pro druhou možnost vysvětlení nemám.

I když mě to dělá na stolním PC s Win XP a na netbooku s Win7 to nedělá.

V čem vám to vadí? Kdy potřebujete mačkat tyhle klávesy zároveň? Možná v nějaké hře, ale v prohlížeči?

Datum: 28.05.12 18:12

tak občas u různých her atd...není to extra důležité,ale prostě v některých hrách kde nejde nastavit ovládání je to celkem blbý,u známýho to jde v pohodě...nevím ale v čem to je..

Od: matescz*
Datum: 28.05.12 21:58

Tohle se běžně stává u levnějších klávesnic, jak jsem dokonce sám zjistil tak i jedna z mých. Na jiné mi tato kombinace funguje ale zase například nefungují dohromady kombinace F1 + F2 + F5 nebo tak nějak. Většinou se jedná o vnitřní záležitost klávesnice, určité klávesy fungují, laicky řečeno, na "určitém stejném kanálu" (odborníci mi prominou tuto nepříliš přesnou definici, nenapadla mě ta správná slova) a současně tedy nefungují. Doporučuji vyzkoušet jinou klávesnici (pokud možno USB, ty tímto trpí méně často).

Datum: 29.05.12 07:09

no jo ale jelikož mám notebook,tak to nebude nejlepší nápad...nejspíš...ale ještě uvidím..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.