Chyba na vypáleném DVD

Od: Datum: 27.05.12 13:29 odpovědí: 6 změna: 27.05.12 22:32

Dobrý den,

mám takový dotaz. Stahuji si z youtube videa, které pak předělám na formát AVI, a poté vypálím na DVD. Když ho ale dám do DVD přehrávače (který tento formát umí přehrát), tak mi některá videa přehrát jdou a některá ne. Ukáže se hláška Data error a přeskočí to na další video. Přitom jsou všechny ve stejném formátu. Na počítači mi z toho dvd jdou přehrát všechna videa, takže tam vypálená jsou, a na dvd přehrávači mi jdou jen některá.

Nevíte někdo prosím čím to je? Dost mě to štve, zbytečně takhle vyplácám spoustu dvdček a pak akorát zuřím, když mi polovina videí nejede.

Díky za radu.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 27.05.12 13:33

Video bylo uloženo s chybou.Dělají to vkladatelé schválně.Nedělej to stejně je to zakázané.

Od: kopretina11*
Datum: 27.05.12 13:46

Jako, že ten, co vložil ty videa na youtube to udělal tak, aby se to nemohlo vypalovat?

Datum: 27.05.12 13:51

Přesně.

Od: kopretina11*
Datum: 27.05.12 13:57

Aha, tak to mě vůbec nenapadlo. Ale je zajímavý, že na počítači to přehrát jde...

Takže s tím asi nic udělat nejde co?

Datum: 27.05.12 14:18

Jsou na to nějaké programy ale tam moje vědomosti nesahají.Taky jsem jeden čas dělal filmotéku,ale časem člověk příjde na to,že to nemá vůbec cenu,nikdy jsem se na nic nepodíval znovu.Stačí název a člověk ví co tam je.

Od: juldab*
Datum: 27.05.12 22:32

To je blbost při rekompresi do avi ( předpokládám divx) se veškerý metadata stratí. Spíš bych viděl chybu ve vypalovačce nebo v rekompresním programu. Např video ve velkým rozlišení který neumí tvůj přehrávač.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.