Nejde připojit USB

Od: Datum: 26.05.12 11:13 odpovědí: 5 změna: 26.05.12 11:30

Ahoj.. Včera jsem přeinstaloval počítač na Windows XP Profesional. Funguje všechno v pohodě, ale teď jsem si stáhl písničky a chtěl jsem si je přes usb dát do mobilu. Furt to po mě chtělo nainstalovat nějaky nový hardwere a prostě furt dokola. Pak jsem omylem klikl na spodní liště: Bezpečnostně odebrat hardwere. No a teďka když připojím usb k počítači, tak už mi to neukáže vůbec nic. Prosím co mám dělat? Díky za odpověď

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.12 11:16

Použij jiný USB port.

Od: martin182*
Datum: 26.05.12 11:18

Zkoušel jsem všechny porty a nic. Myslíš PC Suite, Ukládání dat a Tisk a média? Ty jsem zkoušel všechny.

Datum: 26.05.12 11:30

Řadiče USB se obvykle nainstalují při prvním použití. Buď se nainstalují samy nebo je musíš nainstalovat z instalačního CD. Ve správci zařízení by to mělo vypadat asi takhle.

Datum: 26.05.12 11:26

Máš nainstalované všechny ovladače na základní desku a všechny Service packy?

Od: m29*
Datum: 26.05.12 11:27

Občas se v XP stane, že USB porty zazlobí, zvláště, když tam nenecháš doinstalovat ovladače pro připojená zařízení. Když nepomáhá prosté odebrání ovladačů v ovládacích panelech, pak restartuj PC do nouzového režimu (F8 při startu PC) a po naběhnutí systému v ovládacích panelech odeber vše co na USB portech máš (ono se to po regulerním startu samo doinstaluje) a restartuj PC.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.