Win7 64bit v notebooku

Od: Datum: 25.05.12 15:23 odpovědí: 4 změna: 25.05.12 16:25

Problém, se kterým už si nevím rady. V noteboku Dell jsem upgradovala OS na Win7 64bit ze z Vist Ultimate. Nastal problem. Pokud necham grafickou kartu od Microsoft, nepripojim pc k Tv ani nespustim Tv tuner, problemy s Photoshopem a pod. Kdyz nainstaluju patricne NVIDIA drivers, coz se mi po aktualizaci BIOSU podarilo, po minute prace vse spadne, objevi se po chvili bluescreen a pak mohu prejit (jako prave ted) do nouzoveho rezimu. Posledni vec ktera me napada, je prechod na 32bit OS. Ale to nechci a hlavne nemam takove znalosti, abych si dokazala vysvetlit PROC by tak vykonny pc mel mit problem s 64 bit OS (Dell Precision 4400 postaveny na miru v nejvyssi mozne vykonnosti ).

Poradi mi nekdo nejaky postup jeste?

Dekuji.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 25.05.12 15:34

64-bit verze OS v zásadě nepotřebuje výkonnější HW, než verze 32-bit - ale zejména procesor a RAM (a i další komponenty) musí být schopny 64-bit systém ´přežvejkat´.

Kontaktujte prodejce (výrobce), zda tento notes je pro 64-bit vhodný (vhodně poskládaný), či ne.

Jinak - výhoda W7 64 oproti 32 je zejména ve schopnosti využít RAM nad (cca) 3 GB a ve zpracování velkých souborů. . .

doplněno 25.05.12 15:51:

O různých "technických podporách" a ´hotline´ vím taky své (o DELL ještě ne ;) ), na vašem místě bych se nechal ´technickým podporem´ ještě jednou - nejlépe písemně, ujistit, že notes W7 64 sežvejká - a pak bych mu hodil instalaci a doladění na krk...

*smich*

Datum: 25.05.12 15:40

Uz jsem volala do Dellu, pry nevidi problem, proc by to nemelo 64 vzit. Ale ja si nejsem jista tim clovekem z technicke podpory, ze o tom neco vedel. nazory na to se ruzni. Jsem beran, pc je moje hobby krome jineho a nechci se hend tak vzdat! Ne vsemu ale samozrejme rozumim...

doplněno 25.05.12 15:52:

On ale ty 64bit chrousta, ale nechrousta NVIDII a tu potrebuju

Od: mowla*
Datum: 25.05.12 16:13

Jo - ale předpokládám, NVIDIA je dodaná s notesem a tedy by DELL měl zjistit (příp. doladit) spolupráci ovladačů grafiky s W7 64, pokud MS driver nedokáže plně grafiku obsloužit.

Datum: 25.05.12 16:25

Graf od Dell je Microsoft, ktera neumoznuje vyse popsane! Ale po aktualizaci BIOSU sla NVIDIA kompatibilni nainstalovat. Ted mi jde o to, proc to pada i kdyz "pracuje spravne".

Dell co mam se jiz neprodava, ale nedam ho, je vykonny a perfektni, navic s podsvicenou klav

esnici.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.