FreeCommander - výběr souboru

Od: Datum: 25.05.12 09:12 odpovědí: 5 změna: 26.05.12 10:36

zdravím, přešel jsem z TC na FreeCommander a snažím se s ním sžít ale ne vše se mi daří, proto prosím zkušenější o radu. Kde mohu nastavit výběr souboru pomocí INS jak je to v TotalCommanderu.

děkuji

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 25.05.12 11:40

Tipnu, je tam konfigurace?

Od: bet
Datum: 25.05.12 12:25

díky, vyřešeno. Vrátil jsem se k TotalCommandru!

Od: bena*
Datum: 25.05.12 13:56

Chcete-li něco zdarma, zkuste FAR. Podle mého názoru se TC může vyrovnat. TC je oproti FARu placený, takže nechcete-li utrácet za lepší souborový manažer, zkuste ten FAR třeba.

Od: bet
Datum: 26.05.12 09:44

díky za radu, zkusil jsem FAR, vzhled je jako NC z před dvaceti let, možná bude mít nové fce ale dál jsem v něm nepátral. Zdá se že nad TC není, budu muset obětovat nějakou korunu.

Od: bena*
Datum: 26.05.12 10:36

Ano, FAR sice vzhledově vypadá jako NC, ale někomu se to líbí :) Jinak ještě je freeware manažer Servant Salamander 1.5, což je český program, můžete stáhnout zde: http://free-top.tym.cz/download.php?ds=servant-salamander Novější verze Servant Salamanderu jsou placené.

Ještě se můžete podívat na sourceforge.net, kde jsou open-source programy (zdarma) - http://sourceforge.net/directory/security-utilities/storage/file-management/freshness:recently-updated/ Ovšem většina bude asi jen v AJ.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.