Obsah webu, jehož autorem je někdo jiný

Od: Datum: 24.05.12 16:22 odpovědí: 3 změna: 25.05.12 19:20

Ahoj všichni, mám v plánu si udělat web kde budu vkládat oskenované křížovky z novin a různých časopisů ke stažení a k vytisknutí, ale ne pro online luštění, jedná se o staré i nové křížovky a chtěl bych tedy vědět jestli to můžu udělat nebo ne. Jsou na to nějaké podmínky něco takového vložit na svůj web když nejsem autorem žádné z křížovek? :) Mám zatím cca tisíc nasbíraných křížovek :D

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nutt®
Datum: 25.05.12 06:16

Myslim ze by mohl byt problem se zakonem, protoze krizovku nekdo vymsli a noviny mu za zverejneni zaplati Vy timto tedy nabizite jeho dilo bez souhlasu autora. Dulezite je jestli byste nabizel zdarma ci za poplatek? Ale na druhou stranu myslim ze pokud budete nabizet volne ke stazeni nikdo se o Vas moc zajimat nebude, na netu najdete ke stazeni takrka vse.

Od: rocket
Datum: 25.05.12 11:15

Zdravím, ano pouze zdarma ke stažení, vyloženě jen, že si to někdo stáhne a třeba vytiskne nebo si dopní písmenka přes nějaký program, třeba v malování :) takže takhle by to tedy šlo? :)

Datum: 25.05.12 19:20

já tedy nevím jak je to s autorskými právy v této disciplíně, ale asi jako obvykle. Měl byste uvést zdroj odkud křížovky jsou a kdo je autor.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.