Odesílání prezentace v Power Pointu 2007

Od: Datum: 21.05.12 13:02 odpovědí: 4 změna: 21.05.12 18:22

Vážení! Obracím se na Vás, pokud to bude možné, s žádostí o radu, která se týká odesílání vlastní prezentace v aplikaci Power Point 2007a při používání webového prohlížeče Mozilla Firefox. Obrazové prezentace s hudebním doprovodem, jsem bez problémů vždy za výše uvedených podmínek posílal E-mailem, ale nyní i při odeslání již dřive bezproblému odeslané prezentace odeslat nelze.Po zadání příkazu odeslat se po chvíli na monitoru objeví nápis "Odeslání se nezdařilo". Přeposílané prezentace jdou odeslat bez problému.Webový prohlížeč Firefox jsem musel před pár dny restartovat. Ptám se tedy zda je závada v nastavení prohlížeče Mozilla Firefox. Předem Vám děkuji za odpověď. Tatik.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 21.05.12 13:13

Jak je to velké a přes jaký email účet to posíláte? Např. na seznamu je velikost tuším 10MB.

Datum: 21.05.12 15:56

Velikost uvedené prezentace je 6,7 MB apoužívám Seznam. K původnímu dotazu musím přidat tu okolnost, že když tuto prezentaci

odešlu z jiného počítače, který má stejnou Softwerovou výbavu t.j. Micro. Off. Power Point 2007, prohlížeč Mozilla Firefox a

Seznam, tak ji bezpotíží odešlu.

Od: dedkoid*
Datum: 21.05.12 16:04

A co se stane když dáte uložit rozepsaný mail? V jiných prohlížečích na PC kde to blbne je ten problém stejný?

Datum: 21.05.12 18:22

Velice Vám děkuji za Vašiochotu mě pomoci s problémem odesílání prezentace. Nedalo mě to spát a tak jsem skusil stáhnout jíný prohížeč, konkrétně GOOGLE CHROME a problém jak náhle přišel, tak i odešel. Závadu mám tedy bezesporu v prohlížeči Mozilla Firefox a tak zatím než najdu důvod uvedených potíží v Mozile, budu pro posílání prezentací používat Chrome. Ještě jednou Vám děkuji. Tatik.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.