Keylogger do Firefoxu?

Od: Datum: 18.05.12 17:44 odpovědí: 1 změna: 18.05.12 18:04

Kdo někdy píše na internetu delší texty, ten možná už zažil onen příšerný pocit frustrace a chuti vraždit, když si třeba omylem zavře kartu s rozepsaným textem, když mu zamrzne prohlížeč s rozepsaným textem, když mu vyhodí chybu stránka s rozepsaným textem...

Najednou, vaše třeba půlhodina života je pryč, přišla úplně vniveč, žili jste ji úplně zbytečně. Cosi jste půl hodiny čmárali na nějakou stránku a ta je teď nevratně pryč ve zlomku sekundy. A pak se třeba naštvete a ještě si poškodíte hardware.

Já se s tímhle problémem potýkám docela často. Nechce se mi psát všechno nejdřív do Notepadu, že bych to tam měl psát, si vždycky vzpomenu, až když je stránka pr**li...

Nevíte někdo o nějakém programu pro záznam textu? Zkoušel jsem All in one Keylogger, ten mi ale vždycky smazal antivirus a to by ho tenhle spyware měl umět při instalaci vyřadit. Zkoušel jsem bezpečnostní programy vypnout, ale problém se opakoval. Další klasické keyloggery nešly ani nainstalovat.

Takže bych spíš potřeboval nějaký plugin do Firefoxu, který třeba ani nezaznamenává hesla, tedy nefunguje jako účinný spyware, ale jen automaticky ukládá obsah nezašifrovaných textových polí na stránce do nějaké vlastní schránky, odkud jej lze snadno zkopírovat zpátky.

Nevíte o něčem takovém?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.12 18:04

Nějakou dobu jsem používal toto, ale moc jsem to nevyužil:

https://addons.mozilla.org/en…/addon/lazarus-form-recovery/

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.