Dá se udělat tohle u videa?

Od: Datum: 17.05.12 08:43 odpovědí: 2 změna: 17.05.12 13:16

Pořebovala bych stáhnout jeden film, bohužel jsem ho našla pouze s českým dabingem, ale potřebuji ho v původním znění (do warezu se mi nechce). Jde nějak udělat(bez nějakých speciálních programů) abych z videa odstranila zvuk, a odněkud (odkud?) tam přidala ten původní? ...je to asi složité, ale pokud byste měli kdyžtak i tip kde ten film by se dal stáhnout normálně tak budu ráda, díky moc

(jedná se o film Two mules for sister Sara a The high plains drifter)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.12 09:45

Do warezu se Vám nechce a přitom si chcete ten film stáhnout... trošku si protiřečíte... *smich*

Kde ho stahovat Vám radit nebudu, to se nesmí. Mohu Vám ale poradit ať se poohlédnete po tomto filmu ve formátu MKV. Tento multimediální kontejner totiž umožňuje (mimo jiné) mít u videa několik audio stop, takže je možné, že krom dabingu zde najdete i originální znění. Zvlášťě pokud se někde v názvu souboru povaluje zkrata EN či ENG.

doplněno 17.05.12 09:47:

Ještě se vrátím k Vaší původní otázce... Ano, udělat to jde, ale neobejdete se bez speciálních programů a krom video stopy musíte mít i kvalitní audio stopu, pak sladiít časování atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: juldab*
Datum: 17.05.12 13:16

Trvalo mě asi minutu než jsem ho v originále našel.Jinak záleží na konejneru v kterém je film zabalen. V Mkv je to celkem jednoduché v avi už horší a ve VOBu to je vyšší dívčí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.