NB - náhlá smrt

Od: Datum: 16.05.12 18:00 odpovědí: 5 změna: 01.06.12 21:45

NB - cca 5 let starý - Acer Ex5630 - během brouzdání po netu najednou skonal. Totální mrtvola. Při zapojení adaptéru, s baterkou i bez, nic. Jenom adaptér bliká. O servisu neuvažuji, jenom případný tip, jestli mám jako laik šanci se případně na něco podívat než ho definitivně uklidím jako případný zdroj náhradních dílů. Díky za reakce. Ládin..

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.12 18:17

Stejný případ.U mě vadná základní deska (pravděpodobně,ntb je ještě na cestě ze servisu,ale na 99,9%).

Ale je v záruce takže případnou cenu netuším.

Od: ahasver4*
Datum: 16.05.12 18:20

Tak zrovna u Vás mě překvapuje,že už nemáte v ruce křížový šroubovák...:)Když ne servis,tak zkouška testem odolnosti...:)Přes zadní stěnu bych se kouknul,jestli má všechno patřičný dotek a není-li někde něco odpadlé...Na náhradní díly může jít kdykoli...

doplněno 16.05.12 19:07:

Aha.Nějak jsem se domnívál,že je Váš...Ale i tak by kontrola,jestli něco nemá špatný dotek,neškodila.

Datum: 16.05.12 18:49

Jelikož to není zrovna můj NB, tak pro ten šroubovák musí uzrát čas.

Od: juldab*
Datum: 17.05.12 12:13

Pro jistotu vyměnit baterku CMOSKY těch 5 let by mohlo být nebo aspon vyresetovat CMOS Ta baterka je pod klávesnicí a dá se k ní dostat zepředu. Pootevřením.

Datum: 01.06.12 21:45

Jen pro info: už je na šroubky. Cosi shořelo na grafické kartě. Vzhledem k ceně nové GK a k tomu, že nemám jistotu, že grafika ssebou nevzala ještě něco jiného, tak nehodlám experimentovat a zůstane na díly. Konec hlášení.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.