Rozdělení HDD u Win7 za provozu

Od: Datum: 16.05.12 10:33 odpovědí: 1 změna: 16.05.12 12:10

Dobrý den,

našel jsem sice nějaká vlákna o této tématice ale některá jsou již uzavřena a můj problém je maličko jiný.

Mám nový laptop s Win7 a jen jedním,nerozděleným diskem.Je údajně možné i za provozu tento disk rozdělit,já si našel návod,zkusil ale buď jsem něco udělal špatně nebo nedotáhl do konce.

Do příkazového řádku jsem napsal cmd.wxe,spustil jako správce,zadal CHKDSK:C/F, spustil,proběhla nějaká tabulka,kontrola prostoru na disku či co,nabídlo mi to restart a od té doby se potýkám s problémem.

Počítač je od SONY,já vymazal spousty Sony programů,které byly nainstalovány,protože je nechci nebo používám jiné.

Při startu počítače mi najede: Windows is loading files (nebo tak nějak),objeví se Starting Windows,pak tabulka,kde zadám z několika jazyků češtinu,počítač se mě zeptá,zda chci pomocí Sony care Rescue zachránit data nebo ne,já dám restartovat a po restartu už mi nabíhá český Windows,prostě tak jak má.

A mě zajímá,jakým způsobem bych se zbavil toho anglického startu Windows,toho programu care Rescue,který v ovládacích panelech není anebo jak bych ten příkazový povel vrátil zpátky,aby počítač pochopil,že už nechci dělit disk,že chci jen,ať to zase startuje jak předtím.

Bod obnovení nemám vytvořen.Jednou z variant,ale asi až tou poslední,by byla nová instalace,ale tomu bych se rád vyhnul,protože jsem momentálně v zahraničí a můj datový tarif není uzpůsoben na stahování aktualizací,Service Packů,Frameworků apod.

Poradíte mi někdo,co s tím.Mockrát díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.12 12:10

Omlouvám se,vše bylo nakonec úplně jinak,vše funguje,jediným problémem je moje blbost.

Admin: je-li možno,prosím o výmaz otázky.Díky

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.