Problém s tiskem - 1 strana za 15 minut

Od: odpovědí: 5 změna:
Mam inkoustovou tiskarnu HP Deskjet a nejak mi blbne.Inkoust mam a kdyz dam tisk tak se sekne a 1 stranka se tiskne asi tak 15 minut.
5 odpovědí na otázku

0x
Tisk jí trvá 15 minut, nebo 14 minut "něco" dělá a pak to vytiskne jako normálně. Jak jsou tištěny další stránky vícestránkového dokumentu? Dělá to jen při první tiskové úloze nebo při všech úlohách, tedy kdykoliv když něco tiskneš či jen jednou denně? A nakonec, co je to vlastně za tiskárnu?

Tisk ji trva 15 minut,tiskne se to proste po kouskach 15 minut.A pak vyjede prazdnej papir.Inkoust zaschlej nemam.
Takže nevytiskne vlastně nic? Co se stane v případě tisku zkušební stránky? A jedná se o tisk grafiky či prostého textu?

No netiskla kdyz jsem tam vlozil barevnou cartridge,mel jsem tam jen cernou,pak uz teda tiskla ale stale to trva 15 minut 1 stranka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]