Quick time player

Od: Datum: 12.05.12 18:55 odpovědí: 7 změna: 13.05.12 12:49
avatar

Zdravím.Mám dvě PC s XP.Potřebuji na ně nainstalovat Quick time player.Na jednom jsem ho nainstaloval bez problémů ale na druhém stahnu tak polovinu z 37Mb a konec.Pokud chci spustit tak Pc dá hlášku,že Quick time instaler.exe není platná aplikace typu Win 32.Proč to na jednom jde a na druhém ne?Potřebuji přehrávat videa z fotoaparátu.Ať to zkouším stahnout z čehokoliv tak se to vždy zastaví.

Dále pokud jen otevřu složku kde to video je tak PC spadne a zahlásí že v zájmu ochrany PC je nucen ukončit práci.A zase na jednom je to OK a na jednom ne.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.12 19:14
avatar

Instaluješ verzi, která podporuje daný OS?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.12 20:19
avatar

Jasně.na jednom to jde a nadruhým ne.A jsou stejný OS.Jeden sice Xp WIN profi a druhý XP Win home.

Datum: 13.05.12 00:42
avatar

Není na tom PC na který to nejde 64-bitový systém?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.12 00:43
avatar

Nestáhne se to celé - co to stáhnout na tom prvním a pak přenést na druhé?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 13.05.12 09:05

Stáhněte a nainstalujte si kodeky K-Lite Mega Codec Pack, nastavte si asociace pro Windows Media Player a on Vám soubory QuickTime bez problému přehraje. Nemusíte pak instalovat dalších x přehrávačů.

Pokud už máte ale nainstalované CCCP kodeky nebo ffdshow, tak si spíš nainstalujte QuickTime Alternative, což jsou pouze kodeky pro QuickTime soubory (MOV, atd.)

QuickTime bych do WIndowsu už nikdy více neinstaloval, funguje těžkopádně, žere hrozně systémových prostředků...hrůza

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.12 10:12
avatar

Super.Ten K-Lite Mega Codec Pack zabral.Měl jsem tam jen tu starší verzi bez toho Mega. Ale ještě se zeptám.Jak na nastavení těch asociací pro WMP.Možná ale budou nastavený protože se mi to ve WMP už přehrává. Ale zmám dojem,že v tom PC kde ten Qick Time je nainstalovaný je přehrávání toho samého souboru plynulejší než ve WMP.

Od: bena*
Datum: 13.05.12 12:49
Před instalací balíku kodeků je nutné starý/é balík/y odinstalovat, aby nedocházelo ke konfliktům. Všechny asociace a ikonky pro soubory se nastavují při instalaci. Doufám tedy, že jste neinstaloval stylem Další, Další bez rozmyslu. Pokud ano, odinstalovat, pročistit CCleanerem a stáhnout nejnovější verzi K-Lite Mega Codec Pack 8.70. Jinak při instalaci doporučuju odškrtnout instalaci Media Playeru Classic - nač instalovat další přehrávač, že jo? A nezapomeňte při instalaci dávat pozor na doporučení instalace Yahoo tooolbaru - kliknout na No thanks! Určitě při instalaci si projeďte všechny položky, co se budou instalovat a používat. Dobré je nastavit ffdshow u položek, které to umožňují...
doplněno 13.05.12 12:51: Jinak doufám, že máte nainstalovaný Windows Media Player 11 na těch XPčkách...
A ten rozdíl té plynulosti závisí určitě na výkonu počítače a na počtu spuštěných programů... a jestli běží něco na pozadí, taky to může být znát...
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.