Překladač do mobilu, ne online

Od: Datum: 12.05.12 11:25 odpovědí: 11 změna: 13.05.12 18:46

Dobrý den

Hledám překladač do mobilního telefonu. Překladač typu nadyktuji českou větu a překladač ji přeloží a přečte. Potřeboval bych najít nějakou aplikaci, která nepotřebuje přípojení k internetu jelikož v zahraníčí je připojení velice drahe.

Prosím o radu čí doporučení vhodného aplikace.

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.12 11:43

Důležité je vědět, o jaký mobilní telefon se jedná.

Datum: 12.05.12 11:45

Pokud tomu tedy správně rozumím, dynamická sestava se zobrazuje pouze pro mobilní telefony?

Víte, je zde jedno klíčové slovo, které má ochrannou známku a já bych to slovo opravdu rád použil.

Proto jsem chtěl využít dynamickou reklamu a domnění, že se reklama zobrazí s klíčovým slovem v google vyhledávači...

Datum: 12.05.12 11:47

vůbec nevím, o čem tady píšete

Datum: 12.05.12 11:54

Podívejte se na tuto stránku:

http://www.zbrody.cz/internet…a-znamka-v-inzeratu-3x-jinak/

Chtěl jsem vše udělat podle postupu "co není zakázáno..." - píše se tam, že lze reklamu vytvořit pomocí dynamické sestavy a já nevím jednoduše jak... Pak mi napíšete, že záleží o jaký mobilní zařízení se jedná, to jsem také moc dobře nepochopil...

Datum: 12.05.12 11:56

to musí být nějaká chyba, já odpovídal na úplně jinou otázku. viz obrázek

Datum: 12.05.12 12:02

spletl jsem si téma, omlouvám se...

Datum: 12.05.12 13:00

Jedná se o telefon Nokia e 52

Datum: 13.05.12 15:30

existuje tedy nějaký program?

Datum: 13.05.12 17:14

Obávám se, že ne, protože jsi hrozně náročný. Něco takového se ti těžko vejde v současné době do mobilu, takže jedině přes ten internet, nebo si budeš muset vystačit se slovníkem.

Datum: 13.05.12 18:08

V mobilu mu 16 GB kartu a není problém ji zvětšít a dát tam 32Gb

V zahraničí kde bych to použil je drahé připojení k internetu tak chci to řešit takto.

V mobilu mám navigaci od nokie bez nutnosti připojení k netu celé evropy 7GB a vše v pohodě tak slovník (mluvený kolik může mít tak?

Jestli nějaký takový program existuje napištemi název

Datum: 13.05.12 18:46

Já takovou aplikaci neznám, jenom třeba Google Translate, který je přes ten internet. Ale hádám, že zatím taková aplikace není, protože řešení, které používá třeba Google se bude pohybovat v rámci TB, možná víc a určitě v tom hraje i výkonnostní problém. Asi by se to dalo nějak smrsknout a udělat z toho něco pro mobil, ale bylo by to dost nepoužitelné. Ono i to, co má teď Google jenom z CZ do AJ a naopak není úplně ideál. V době, kdy jsem měl Symbian, tak byl dobrý SlovoEd. To byl slovník, který měl i namluvená slova. Ale ne že by skládal věty, které mu nadiktuješ. Ale zadarmo nebyl...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.