Nejde otevřít nové okno

Od: Datum: 12.05.12 09:05 odpovědí: 9 změna: 12.05.12 19:49
avatar

Dobrý den,
používám prohlížeč Mozilla Firefox a jsem zvyklý mít otevřených více oken. Z ničeho nic mi nejde otevřít více oken. Co s tím?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.12 09:22
avatar

Nejde.. nejde spustit ikonou podruhé? Nebo to po ctrl+N nic neudělá? Víc záložek jde? Přetáhnout záložku ven z okna, aby se osamostatnila, taky nejde?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.12 09:37
avatar

Pokud dám příkaz otevřít v novém panelu, není co řešit, ale když kliknu o řádek výše na otevřít v novém okně tak PC nereaguje. Na příkaz Ctrl+N také nic. Na ikonku v hlavní nabídce na Nové okno opět nic, ani při opakovaných kliknutích.

Datum: 12.05.12 09:42
avatar

No a zástupce ve startu, nebo vytažení záložky do nového okna chycením za ucho nahoře?

Jinak bych si asi nastavil synchronizaci a přeinstaloval to.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.12 10:47
avatar

Ani opětovným kliknutím na ikonku Mozilly ve startu se Nové okno neotevře. Nevím co je míněno vytažením záložky (které, kde?) do nového okna (které bohužel nemohu otevřít?) chycením za ucho nahoře (ucho nevidím a poté není kam záložku vložit.?). Pak si mám nastavit synchronizaci (nevím čeho?) a přeinstalovat to (co případně kam?).

Je možné to upřesnit. Děkuji.

Datum: 12.05.12 10:52
avatar

Zmenši FF do okna, myší chyť panel a vytáhni ho na plochu. Mělo by se otevřít nové okno FF. Pokud ne, tak zálohuj a přeinstaluj.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.05.12 12:06
avatar

Ládine,

Co je FF? A co případně zálohovat (data?) a přeinstalovat OS?

Od: bena*
Datum: 12.05.12 12:23

FF je zkratka por firefox. Zálohovat, tím se myslí záložky, apod. z firefoxu a přeinstalovat firefox (tj. odinstalovat, poté kdyžtak pročistit registr i disk programem CCleaner a poté ho znovu stáhnout a nainstalovat).

Budou-li stále problémy, doporučuju přechod na jiný internetový prohlížeč, například Internet Explorer 9 nebo Opera 11.64

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.12 11:09
avatar

No říkáte, že nový panel jde. Tak ho otevřete, chyťte myší za nadpis (title) a vytáhněte mimo okno, nebo ve fullscreenu stačí trochu dolů z té lišty. Tím se panel osamostatní a vznikne nové okno.

Synchronizace je hned v menu Firefox -> Nastavit Sync, vaše historie prohlížení, záložky, nastavení atd se uloží na účet, kterým se můžete kdekoli přihlásit a mít zas všechno jako to bylo. No a uděláte to proto, že byste o ně jinak při odinstalování přišel. Firefox odinstalujete, možná dočistíte nějaké zanechané zbytky doporučovaným programem CCleaner (ten jsem nikdy neviděl, tak nevím, ale asi by moh pomoct), stáhnete poslední firefox a znovu nainstalujete.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.05.12 19:49
avatar

Děkuji všem za snahu poradit. Musel jsem to tím Ccleanerem pročisti 3x než se to povedlo uvést do původního stavu.

Flodur.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.