Špatně tiskne fotky

Od: odpovědí: 18 změna:
Ahoj,
mam problém s tiskem fotek nebo spíše na foto papír.
Tiskárna Canon MP 150 barvy originál.
když vytisknu fotku tak barvy jsou v pořádku až na černou. Kde je černá tak ta se jakoby sráží do kapek a je výsledně taková krupičková. Vyzkoušeno výměna barvy i jiné druhy papíru.
Nevím čím to je na obyč papír tisk bez závad.
Díky Jarda.
18 odpovědí na otázku

0x
jiné druhy papíru jako je myšleno úplně jiný fotopapír nebo jen jiný stejný druh? Zeptám se blbě ale musim- tiskne se na správnout stranu foto papíru? Dříve to šlo nebo to takto běhá od začátku?

0x
S tím jsem se jednou setkal. Tehdy tuším pomohla změna použitého fotopapíru za originální CANON.

Papíry jsem zkoušel všechny možné i org canon. Před tím tiskla normálně i na obyč papír foto papír.
V tom případě pokud je použíta i nová orig cartridge tak doporučuji reklamaci...nooo leda zkus ještě různé stupně čistění a zarovnání hlav co má tiskárna a pak tu reklamaci- v záruce bych se do toho asi nehrabal víc

Čištění zarovnání hlav i přeinstalování jsem všechno udělal. Papíry od tiskárny bohužel nemam jsem ji zdědil.
Neřikám přeinstalování ale všechny ty čistíci programy co to umí z ovladačů pustit...
Dále už mě napadá jen vyčistit např isopropylem místa kudy jde černá barva, včetně kontaktů...možná poradí Spider přesněji...

tak takle to vypadá
Špatně tiskne fotky
Byl měněný černý cartridge? Vypadá to na nekvalitní barvu...
Hezký den.
Překontroluj nastavení použitého papíru v ovládacím software tiskárny. Až dojdou všechny nápady, neváhal bych se obrátit na výrobce či autorizované prodejce:
canon.cz/...

Ano obě jsou originál canon nedoplňované

možnosti už jsem zkusil všechny. mam obavu že když se obrátím na servis tak zaplatím víc než je cena tiskárny nové

ještě jedna věc. Když jsem vytisknul text, tak tisk byl bez závad.
Kolik a jakých zásobníků inkoustu má tato tiskárna?

Dva zásobníky na černou 16ml a barevnou 3 x 7 ml.

No moment, jak dva na černou *ee*
Nediv se, bývají klidně i dva na černou. Jedna se používá na tisk textu a druhá na grafiku.
To jsem ještě neviděl ani nečetl, řikáš mi to první *palec*;)

pardon blbě jsem to napsal.

Celkem dva zásobníky jeden na černou 16ml a jeden na barevnou 3 x 7 ml.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]