Vir Angela

Od: Datum: 28.04.12 07:29 odpovědí: 6 změna: 02.06.12 09:31

Dobré ráno. Prosím, může mi někdo poradit, jak se dostanu do svého starého PC? Já na něm mám Windows Vista Home Premium. Stáhl jsem si do něj z internet Český Jazyk do Windows Vista a napadl mě vir Angela. Když se mi 100x otevřela a zavřela mechanika, tak jsem už vypínal PC. Teď, když ho zapnu, nechce mě to přihlásit na mé heslo. Je tam jen jeden uživatelský účet a mé heslo je nefunkční. Každou radu ocením, předem Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 28.04.12 07:34

Stáhněte si AVG Rescue CD a spusťte tam antivirovou kontrolu...

Od: ahasver4*
Datum: 28.04.12 09:51

Skusil bych ho spustit v nouzovém režimu,po startu mačkat F8,pak by se dalo něco dělat a jestli se nechytne,tak novou instalaci.Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x

Od: petr3942*
Datum: 06.05.12 10:35

Zkusil jsem ho spustit v nouzovém režimu, načetl se, ale na mé heslo to stále ukazuje, že je špatné.

doplněno 06.05.12 10:39:

Novou instalaci nemohu zkusit, zatím nemám instalační CD. PC byl objednán už s veškerým nastavením a Windows. Vše již bylo originálně nahrané. Ještě se ptám, šlo by třeba..., když si stáhnu Windows Vista Home Premium z internetu (např.: uloz.to) a potom při instalaci zadám můj Product Key, půjde to normálně, jako kdybych měl Original CD?

Od: bena*
Datum: 06.05.12 17:19

Ano, půjde to. Ale musí být Windows ve stejném jazyce. A máte-li OEM verzi, tak může být problém...

Od: ahasver4*
Datum: 06.05.12 17:51

Já mám s těmi staženými OS špatnou zkušenost.Většinou to nejde.Ale ještě mě napadlo,zda by nešlo to heslo přepsat,jsou na to taky nástroje...Vyhledejte nějaký na síti.Napsal bych i jaký ale sys.tyhle návody mažou,je to zneužitelné...Ale jestli nemáte v PC nějuaká životně důležitá data,tak bych to přemáznout zkusil.Třeba to vyjde...Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 2x

Od: petr3942*
Datum: 02.06.12 09:31

V mém PC nemám žádná data. Ten byl nově instalovaný. Mám s tím nějaké zkušenosti, většinou s PC pomáhám učitelům ve škole, když se něco stane, ale tohle se mi ještě nikdy nestalo. Moc vám všem děkuji za pomoc. Já sice mám verzi OEM, ale už si i začínám vzpomínat, Ještě jednou všem děkuji. Nashledanou.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.