S.M.A.R.T. - stav a kondice disku

Od: ® odpovědí: 10 změna:

Zatím co dříve jsem se v HW celkem dobře orientoval, tak poslední roky vkládám svůj čas spíše do SW. Mám povědomí, co je SMART statistika, ale nerozumím ji. Nevím, co si mám pod jednotlivými popisy představit.

Když jsem nesl svůj starý HDD do bazaru podívali se na podobné statistiky a usoudili, že disk koupí... takže snad k něčemu jsou.

Myslím, že většina položek mě nezajímá, ale některé budou asi klíčové. Na obrázku je statistika od mých 2 disků. Pokud si někdo najde čas na vysvětlení budu vděčný. ;)

S.M.A.R.T. - stav a kondice disku
10 odpovědí na otázku

0x
Tobě poradit musím... *smich*
svethardware.cz/...

díky! hm, a já se naivně těšil na individuální přístup *haha*
Kruciš Spider byl jako vždy rychlejší...chtěl jsem ti poslat něco podobného :P:D
Ale ani moc ne, odpověděl jsem až 14 minut po vložení otázky a ty až po víc jak třech hodinách *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]