T-mobile - chci zrušit internet na zkoušku

Od: odpovědí: 1 změna:
Dobrý večer, v loni v prosinci jsem manželovi k 50 tým narozeninám koupila Nottebok, aby mu na Narozeniny fungoval jsem podle reklamy v TV zašla do T-Mobilu internet na zkoušku. Tak jsem kvůli manželovým narozeninám sjednala jiný internet. Nefungoval ICQ. Limevare a jiné tyto programy tak jsem zašla ukončit smlouvu v době na zkoušku, bylo mi řečeno v Lednu že se o to nemusím starat a pak jim to přinesu na prodejnu. Ted to se mnou vyřešili at si píši kdy to vypadává i když jsem jim napsala že už jejich internet nemám a ted mi napsali at to 2 roky platím, ale nevím proč lhali všem klientům koukající na reklamy, že se to dá ve zkušební době vrátit, sama to nepoužívám mám postižení s očima, tudíž částečný inv.důchod a jinak si nemohu přivydělat na všechnu práci je potřeba oči. A já ted sama nevím co dál, platit něco co nepoužívám a nemám na to, ještě to je manžela. Prosím poradte.
1 odpověď na otázku

0x
Dokonale prostudujte smlouvu, kterou jste podepsala - mám dokonce dojem, že jste podepsala dvě, pokud ano, tak obě. Budou tam jistě podmínky při odstoupení od smlouvy, možná budou drobnějším písmem, které jste mohla při podpisu přehlédnout... Každopádně je po roce již dost pozdě, snad jen pokud se vám podaří prokázat, že dodavatel služby dlouhodobě nedodržuje své povinnosti obsažené ve smlouvě, snad tam by se dalo nějak uspět...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]