The Witcher - zaklínač - Microsoft Visual C++

Od: odpovědí: 9 změna:

Ahoj. Mam problem s hrou The Witcher (Zaklinac). Behem instalace, kdyz se instaluji"redistributables"se mi objevi chybove hlaseni s nazvem"Microsoft Visual C++ 2005 Redistributables"a v nem se pise"Command line option syntax error. Type Command /? for Help."Nevite nekdo co s tim?

Mam Windows XP Service Pack 2, minimalni pozadavky na hru jsou splneni (jen procesor mam misto 2,4 GHz jen 2,2 GHz ale mislim ze procesorem to nebude)

(Mimochodem cetla jsem, ze kdyz nejste zaregistrovani na teto strance (coz nejsem) tak nekdo muze pouzit mou prezdivku k psani jinych zprav. Tak kdyby jste nahodou videli mou prezdivku v jine rubrice tak to neni ode me :) )

9 odpovědí na otázku

0x

zkus si to stahnout od MS a nainstalovat, melo by to pomoct ;)

microsoft.com/...

Ale ja Visual C 2005 nainstalovany mam. Uz jsem zkusila tolik navodu v tolika ruznych jazycich jak to zpravit a nic...Mozna kdyz si koupim novy pocitac tak to bude fungovat...
Celý počítač kupovat nemusíš. V nejhorším případě můžeš provést kompletní novou instalaci operačního systému, která dokáže vyřešit i zdánlivě neřešitelné problémy :)

Jo tu instalaci systemu planuju. Jen jsem doufala ze to pude vyresit i jinak...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]