Vlakové simulátory

Od: Datum: 12.11.12 17:22 odpovědí: 5 změna: 07.01.13 14:20

Ahoj, někde na internetu jsem viděl ukázku na vlakový simulátor. Bohužel, už si nevzpomínám jak se ta stránka ani hra jmenovaly.

Mohl by mi někdo, kdo se o tento žánr her zabývá poradit, který z vlakových simulátorů je asi "ten nejlepší"? A měl bych ještě 1 otázku, ikdyž nevím jestli už nechci moc. Dá se v těchto simulátorech, hrát i na českých tratích? Např. Praha-Ostrava?

Předem moc děkuji za odpověďi a snad si na základě vašich rad dobřa koupím :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 12.11.12 17:29

Znám jen microsoft train simulator, jde stáhnout na ulož.to já si tam nahrál olomoucké tramvaje, možná jsou i nějaké mody českých tratí, protože jsem viděl, že tam jdou dát české vlaky

Ohodnoceno: 0x

Od: goofy*
Datum: 12.11.12 17:42

Takových simulátorů je spousta. Nejznámnější je Trainz simulator. Samozdřejmně se dají do takových simulátorů stáhnou i lokomotivy i různé mapy, takové simulátory však mají i editor takže si trať můžeš vytvořit. Mezi tvůrce map, objektů, a lokomotiv patří např.HUMMUS, nebo Trainz Pedro.

Hodně štěstí přeje

GOOFY

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.11.12 17:42

Trainz simulator 2009 nebo 2012. Tam se dá ořidat opravdu dostz věcí, které se najdou všude možně na internetu. Navíc v základu je trať 090 (Děčín - Bad Schandau).

Další dobrý simulátor je Railworks. Do něj není tolik stáhnutelných částí, ale podle mě je lépe propracované řízení.

Stránka s dalšími železničními simulátory zde: http://www.trainsim.cz/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.11.12 18:20

Trainz Railroad Simulator (TRS) od Auranu. Mám verze 2004 a 2006 a je to docela hezká hra.

Od: matt*
Datum: 07.01.13 14:20

http://trat321.cz/

české tratě, fungují na Microsoft Train Simulator (MSTS), samozřejmě jsou za poplatek ale je to supr, sposta vlaků a aktivit

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.