Mikrofon v PC nefunguje

Od: odpovědí: 7 změna:
mám stažený karaoke program a chci si k pc připojit mikrofon,abych mohl zpívat s hudbou,ale at dávám mikrofon do zdířek vepředu nebo dozadu,žádný zvuk z reproduktorů nejde slyšet v čem je problém?.Dík
7 odpovědí na otázku

0x
Ve vlastnostech zvuku (třebas ten repraček u hodin) tak to otevři, přepni na záznam, zaškrtni výběr mikrofon a zesil ho...
Ono to zas tak obecně jinak napsat nejde...

to jsem udělal a nefunguje zaškrtl mikrofon jako vybrat zesílil hlasitost a nefunguje z repráků nejde nic slyšet udělal jsem ještě něco špatně
Já mám úplně stejný problém. Zkoušela jsem nastavení přez repráček u hodin, zapojený ho mám určitě správně a už si nevím rady*nevi* Prosím, poradí mi někdo?

Jenže to nejde takhle z fleku vyřešit- obecně jsem to napsal, konkrétně záleží na zvukovce a mikrofonu. Jde o to že občas je potřeba vypnout nebo zapnout micboost, občas je špatně něco v ovládacím centru hlasitosti té zvukovky. Věřte že na 99% je to opravdu jen tímto nastavením, různé zvukovky maj různé fíčury na nastavení, např můj realtek byl naprosto easy a bylo to obecně jak jsem napsal, kámoš má taky realtek ale už jiný, novýs s jinym ovladačem a tam jsem musel taky chvíli zaborovat.

Jen ještě- mikrofon te třeba vybrat a hlasitost se zesiluje ne v nastavení přehrávání ale ZÁZNAM! Je potřeba se tam přepnout (občas to jde jen přes název zvukovky a output, občas je ve výběru zvukovka a dá se jen zázna...je to různé)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]