Neomezený internet k noťasu-levný

Od: Datum: 27.01.13 18:17 odpovědí: 4 změna: 28.01.13 09:06

Chci si pořídit přenosný internet k notebooku s neomezeným připojením...Poradí mi někdo který operátor je nejlepší a nejlevnější...Poku některý uzavírá smlouvu i na kratší dobu než je rok...Má to být něco jako je fleška...Já tomu nerozumím...PROSÍM PORAĎTE MI ...Dík moc Denny

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.13 18:46

Zřejmě míníte internet 3g. Ten ale pokud vím není u nikoho neomezený. Já bych doporučila Vodafone, ten smlouvu na dobu určitou nevyžaduje (alespoň donedávna nevyžadoval).

Ohodnoceno: 0x

Od: dary®
Datum: 27.01.13 20:59
Ano, fleška je na 3g. Můžeš jí používat všude, doma, ve vlaku, v parku, ovšem nejni nejlevnější, na 2giga od o2 máš za 500, pokud chceš neomezenej, máš to za 1000,-.

Od: hop®
Datum: 27.01.13 21:06

Neomezený jak? Dobou připojení nebo FUPem?

Datum: 28.01.13 09:06

Zkontrolujte si, zda nemate pod baterii vstup na SIM kartu. Zbytecne byste kupovala neco, co Vas pocitac uz mozna ma. Pote neni treba kupovat USB modem (ona fleska) , ale jen SIM kartu od operatora.

Do konce ledna 2013 je u O2 tarif mobilni internet M za 100,- bez zavazku. S modemem se zavazkem na 24m. Cena zlevneneho tarifu je garantovana na 2roky. Vice viz O2linka - uz jsme to tu resili. Nekteri pracovnici na lince nebudou o akci vedet, ale stujte si na svem a zavolejte klidne 2x-3x ... ona akce skutecne existuje.

Nejake to srovnani:

http://www.adsl.cz/mobilni-internet/internet-na-cesty

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.