Tablet nelze připojit k Google Play

Od: Datum: 27.01.13 15:07 odpovědí: 1 změna: 27.01.13 15:25

Zdravím, mám tablety, Joyplus M78 a Goclever I71 a u žádného se nelze připojit na Google Play.

Mám problém s připojením k účtu Gogole a to že při přihlašování to píše, Přihlášení se nezdařilo. Nelze navázat spolehlivé připojení k serveru.

Může se jednat o dočasný problém,nebo pro vaše zařízení Aneroid nejsou zprovozněny datové služby. Pokud problém přetrvává, zavolejte zákaznickou podporu.

Toto se projevilo po restartu do továrního nastavení. Internet je funkční, prohlížeč Gogole.com je funkční a v počítači funguje bez problémů.

Předem všem děkuji

Remis

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.13 15:25

Zkuste do tabletu stáhnout ručně instalačku Google Play a nainstalovat ji. Už jsem to jednou řešil ještě za dob Marketu, kdy byla nějaká zastaralá verze a nechtěla se přihlásit, pomohlo jen nacpat tam novější verzi Marketu.

http://www.androidfilehost.com/?fid=9390225151984926830

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.