Minecraft gift code generator

Od: Datum: 16.02.12 19:17 odpovědí: 15 změna: 06.09.14 12:34

Dobrý den hraji hru minecraft a slyšel jsem že existuje nějaký generátor na gift code do minecraftu prosím nevíte kde ho můžu stáhnout? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mrsmoth
Datum: 16.02.12 19:25

Nic takového neexistuje... pokud je to stránka, nevyplnovat údaje, jedná se o scam... ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: ctb®
Datum: 06.09.14 12:34

Datum: 17.02.12 15:24

nehledej, nic nenajdeš. Vím to z vlastní zkušenosti *smich*

doplněno 17.02.12 15:25:

a když už nějaký najdeš tak nebude fungovat. Taky vlastní zkušenost *haha*

Od: foxtort
Datum: 28.02.12 21:58

To je škoda, že nic nefunguje, koupil jsem si legálně minecraft a za týden mi zmizel premium účet. Přeci to nebudu platit dvakrát... PS: podpora je v mojangu hrozná, takže to je dost pomalá ceste jim psát XD

Datum: 28.02.12 22:23

to opravdu potěší

Od: mrarnold
Datum: 09.05.12 11:59

Ahoj newím proč říkáte ,že né když Minecraft gift code generator doopravdy existuje. Z vlastní Zkušenosti wím že funguje a stáhneš ho skoro všude stačí napsat na google vyhledáváni :Minecraft gift code generator -download ...nebo to napsat na uloz.to ,ale na uloz.to nezajistuji funkčnost ...Věř mi :)

Datum: 09.05.12 16:15

Jenom pro zajímavost. Pošli mi schválně nějaký "funkční" generátor na mejla fatalwir@seznam.cz protože do tý doby ti věřit nebudu.

doplněno 02.10.12 22:59:

LIDI ŽÁDNEJ NEEXISTUJE!*zed* Kdy už to pochopíte? Já za tu dobu co tadyten dotaz vznikl, mám Minecraft dávno koupený.

Ohodnoceno: 1x

Od: kubios
Datum: 11.07.12 16:35

pls posli mi taky ten generator na email : jakub-hal@seznam.cz

Od: thetomula
Datum: 02.10.12 22:55
Ahoj prosim poslal bys.mi taky ten gift code generator. Ja ho hledam jiz asi pul roku a nic. email:parodiman@gmail.cz

Datum: 19.07.12 19:35

pls me taky: karel-narychlo@email.cz schvalne jestli mas pravdu protoze ja ho uz hledam 3 mesice takze ti tez neverim

Datum: 26.07.12 07:19

kdyby jsi prosím mohl na taky na skrcpust@seznam.cz vyskoušel jsem už desítky a žádný nefunguje

Od: moni*
Datum: 27.07.12 13:50

Ale, ale... a co přísloví "S poctivostí nejdál dojdeš"...?

Datum: 27.07.12 17:33

Jsem poctivý, když jsem si konečně našel někoho kdo mi MC koupí (rodiče se přes kreditku bojí) tak čekám skoro dva měsíce a píšu na podporu kde mě ani neodpoví a nic, zaplatil jsem si ho tak na něj snad mám právo.

Od: hop®
Datum: 27.07.12 18:57

Radku, pokud máš MC koupený, měl by Ti kód normálně fungovat. Nevím, jak sis ho koupil a jakým způsobem zaplatil, ale Fatalwir zaplatil přes Paypal a nebyl problém. Bohužel je teď Fatálek bez internetu, ale myslím, že nejpozději v úterý bude mít přístup k netu, tak snad poradí více, kdyžtak Tě zkontaktuje přes interní poštu...

Od: skocak3
Datum: 07.08.12 07:04

Kdys date http://www.minecraft.net/ do vyhledavace date BUJ NOW a mate to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.