Propojení grafické karty ATI s TV

Od: odpovědí: 16 změna:

Dobry den,

muze mi nekdo poradit jak propojit grafickou kartu s TV? Mel jsem ATI Radeon X1800 kde byl klasicky S-video vystup, takze propojeni pres cerny S-video kabel nebyl problem. Ted mam pujcenou kartu ATI Saphire HD 2600 XT czechcomputer.cz/... , kde uz neni klasicky S-video vystup. Muze mi prosim nekdo napsat jednoduchy navod jak propojit tuto grafickou kartu s TV kde je S-Video vstup? Myslim si, ze by to melo jit pres HDMI adapter, ktery je soucasti baleni, ale moc se v tomto nevyznam tak prosim o jakoukoluv radu,

Dekuji

16 odpovědí na otázku

Abych jeste upresnil svou otazku. Na graficke karte neni klasicky 4 pinovy S-video vystup, ale vicepinovy vystup. Varianta B na obrazku.
Propojení grafické karty ATI s TV
Zrovna jsem řešil něco podobného, noťas S-video 6 pinů, televize klasika 4. Vyřešeno přes S-video redukci co byla k noťasu (S-video na cinche) pak propojeno s tv pomoci cinche-cinche a zvuk pomocí jack (sluchátka) a cinche na tv. Čili koukni jestli tam neni nějaká redukce (muj konektor byl jiný)

Prave ze ke kraficke karte jsem dostal jen HDMI redukci a redukci RGB (nebo tak nejak se to jmeuje) klasicke cervene, modre a zelene cinche. Prave bych rad vedel jak se ta redukce 4-pin - 6- pin jmenuje a jak vypada. :(
Jukej: pctuning.cz/...
a tady jedna redukce lan-shop.cz/...
Zajdi do elekra nebo možná spíš pc prodejny a tam to bude...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]