Microsoft fix it

Od: Datum: 27.01.13 09:38 odpovědí: 3 změna: 31.01.13 20:29

Dobrý den. Kdysi, po odinstalaci firewallů (Comodo, Online Armour), se mi začaly objevovat hlášky, že se nemohu spojit se serverem DCOM vždy, když jsem na webu microsoft fix it http://support.microsoft.com/fixit/cs-cz zkoušel instalovat opravné balíčky, viz http://leteckaposta.cz/814396643 . Pro instalaci balíčků je důležitý framework 3, ten mám v pořádku (jiné programy, které ho potřebují, mi fungují). Původně se objevovaly hlášky v událostech o nemožnosti spojení se serverem DCOM, dnes se už žádné neobjevují, jen vyskočí ihned přímo hláška 80072F8F, kód chyby je shodný s chybou Windows Update a špatnou synchronizací času; tento roblém vůbec nemám, Windows jsou průběžně synchronizovány a Windows Update mi fungují. Přeinstalace Windows je to poslední, co chci, vše mi jinak funguje bez problémů. Kdyby někdo věděl, co s tím, budu rád. Bohužel nemám zálohovaný registr po první instalaci Windows sp3, který by to zřejmě vyřešil.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.13 11:43
avatar

"Přeinstalace Windows je to poslední, co chci, vše mi jinak funguje bez problémů. " -> tak proč se snažíte něco opravovat Fix item?

Zvlášť, když píšete že "Windows jsou průběžně synchronizovány a Windows Update mi fungují."

Zde bych radil ono známé " Když to funguje, tak na to nesahej! "

Da se rici, ze vlastne ani nevim s cim chcete poradit. Vse vam funguje, windows jsou aktualizovane, ale kdyz spustite fixit, ktery ma opravit neco, co uz se taky davno neukazuje, tak to hodi chybu?

PS: ona chyba o synchronizaci ... vuci jakemu timeserveru si synchronizujete cas? Prave to muze byt onen problem. Zkuste vypnout synchronizaci casu a nastavit si klasicky lokalni cas a zkontrolujte si, zda mate spravne casove pasmo (UTC+01:00)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k1n6u9l4k1aa
Datum: 29.01.13 12:50

V podstatě o nic nejde. Jen mi vadí, že něco nefunguje, i když to nepotřebuji. Myslel, že je normální, když je PC neustále připojeno na net, že by měl být čas přes net sysnchronizován. Zkoušel jsem synchronizovat přes time.windows.com i přes time.nist.gov, je to jedno. Chyba asi bude ta, že se mi nedaří spojit se serverem DCOM.

Od: k1n6u9l4k1aa
Datum: 31.01.13 20:29
Instalace se už spustila, pak hláška:
Nelze spustit server DCOM: {2411AF30-E193-47E3-895F-89B3BD3AA340}. Došlo k chybě:
C:Documents and SettingsDavidLocal SettingsTempMATS-TempCABqrhunlsw.zczmatshost.exe -Embedding není platná aplikace typu Win32.
při provádění příkazu:
C:Documents and SettingsDavidLocal SettingsTempMATS-TempCABqrhunlsw.zczmatshost.exe -Embedding

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.