Držák LCD

Od: Datum: 26.01.13 11:41 odpovědí: 3 změna: 26.01.13 14:53
avatar

Poraďte nějaký kvalitní držák na 4x LCD. prakticky je jedno jestli bude přidělaný ke stolu nebo do zdi. Ideálně kdyby byl s pohyblivým ramenem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.13 13:06
avatar

4ks samostatných LCD?
To bych viděl spíš na výrobu přímo na míru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.13 13:41
avatar

ano jsou to 4ks 27" LCD a nikde jsem nesehnal držák. Ideální by byl držák, který by se dal přidělat ke stolu, ale když vidím jak je trh přesycený těmito produkty, pak na toto kritérium nehledím. Kde mi takový držák udělají?

Datum: 26.01.13 14:53
avatar

V podstatě se dá říct, že zvládnout by to měl každý trochu zručný zámečník (upevnění monitorů je většinou - pokud monitor umožňuje zavěšení - vzadu má 4 otvory se závity M6 do čtverce - normalizované - říká se tomu VESA system - standartní rozteče otvorů jsou 75x75 a 100x100mm - u větších monitorů)
Hodně záleží na vašich představách (stavitelnost jednotlivých monitorů - výškové, stranové, nezávisle na sobě ve všech směrech, jejich upevnění - zeď, na stůl svěrkou - tedy více svěrkami v případě 27", stojanem na stůl,..., pak také kromě jiného na vaší představě o designu. Další je otázka, kolik do toho chcete (můžete) "vrazit. Ale tu bych bral jako jen pomocnou - rozhodující je, aby vám řešení vyhovovalo. Vytvořit se dá v podstatě ledasco.
Jen bych ještě poznamenal, že je potřeba, abyste počítal s tím, že pokud má být dotyčná konstrukce tak nějak stabilní, musí být i dostatečně bytelná - vzhledem k váze jednotlivých LCD ( cca 7kg/ks). Platí pro stavitelné držáky - pokud to chcete jen pověsit na zeď, půjde samozřejmě jen o pár dkg, max kg.
Více možno i vnitřní poštou, pokud chcete.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.