Slabý signál internetu

Od: Datum: 26.01.13 00:46 odpovědí: 7 změna: 26.01.13 01:24

Dobrý den, dnes jsem si rozebral notebook za účelem vyčištění a po kompletaci a zapnutí tak jsem zjistil že mám slabší singál wifi než přetím, ale vše je zapojeno tak jak má a tam kde má.. Nevíte čím to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 26.01.13 00:48
Jak jsi ho rozebral? Nektere notebooky maji anteny pro Wifi v ramecku kolem displeje.
Ohodnoceno: 0x

Od: baky
Datum: 26.01.13 00:51

Ano displey sem měl taky venku, ale vše jsem dal tam kde to má být

Datum: 26.01.13 01:11
Neco jsi zjevne nezapojil zpatky presne tak, jak to bylo, kdyz antena neprijima signal tak silne jako predtim.

Datum: 26.01.13 01:14

Displej jsem pouze odšrouboval z pantů nic víc jsem s ním nedělal

Datum: 26.01.13 01:21
Neposkodil jsi nejaky drat? Odpojil jsi ten displej od zakldni desky? Zastrcil jsi to spravne nadoraz zpatky?

Datum: 26.01.13 01:24

Na základní desce jsem jen odpojil video kabel, a kabely z natény byly v pravém dolním rohu s těma se nic nedělalo pouze jsem je vytáhl ze spoda pod základní deskou a odpojil od síťovky, a pak jsem to dal stejným způsobem dohromady netuším kde je problém, nikde nic jsem nezapoměl kontroloval jsem to asi 10x...

Datum: 26.01.13 01:01

Konkrétní model je HP Pavilion dv7 1280ec, dělal jsem to podle návodu z internetu, a asi ano, má to anténé v rámečku displeje, ale vše je tam kde má být tak nevím kde může být problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.