Dynamicky hardisk

Od: Datum: 23.01.13 19:13 odpovědí: 2 změna: 23.01.13 20:16

Zdravim pokazil se mi hardisk tak jsem tam dal druhya chtel preinstalovat windows ale nevim co tet delat protoze ten hardisk z druheho pc nejde v instalaci systemu windows formatovat a pise to ze je dynamicky proto to ani nejde nainstalovat nevite co stim? je mozne ze tomu vadi nejake veci ktere jsou na tom hardisku nainstalovane?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.13 19:32

Málo informací.

1. možnost:

Hdd zapojit, v biosu najít a při instalaci odebrat veškeré oddíly, vytvořit nový oddíl a ten zformátovat úplně systémem NTFS

2. možnost:

Pokud na disku něco je a je potřeba to zachránit a opět vložit, tak bude lepší zálohovat do jíného PC a po instalaci Win vrátit a iunstalovat dle možnosti 1

Datum: 23.01.13 20:16

http://www.sevenforums.com/tutorials/26829-convert-dynamic-disk-basic-disk.html

Budeš ho muset připojit k jinému počítači. Možná by to nějak šlo i před GParted LiveCD nebo Hiren's Boot CD. Osobně jsem ale tento problém nikdy nemusel řešit, proto jsem nic z toho nezkoušel.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.