Byl připojen konektor

Od: Datum: 14.02.13 16:26 odpovědí: 7 změna: 15.02.13 16:37
avatar

Stále mi naskakuje hláška u dolní lišty, u správce zvuku Realteku HD-Byl připojen konektor- nebo -Byl odpojen konektor- *hej*Proč mi to píše? Co po mně chce? Mám sluchátka a poslouchám nějakou muziku a toto mi píše stále.*hej*Prosím o odpověď víc než polopatisticky. Děkuji a přeji hezké odpoledne


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.13 16:28
avatar

To je jen informace, že jsi zapojila nebo odpojila sluchátka.

doplněno 14.02.13 16:53:

Takže to tam vyskakuje nejenom při přiojení ale i když je to ve zdířce? Může být, že se tam viklá. Chtělo by to zjistit, který ten konektor to detekuje, na PC je jich více, i vzadu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.02.13 16:48
avatar

Právě že nejdříve pouštím muziku a pak všecko ostatní. O konektoru mi píše vlastně průběžně. Možná, že se ten kolíček (říká se mu džek?) viklá? Ale muzika hraje bez přerušování. *placni* Vot těchnika balšaja!

Datum: 14.02.13 20:13
avatar

Píše se to "jack" ;)

Nejsou k dispozici novější ovladače?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.13 07:47
avatar

Praivo, vy mi dáváte těžkou otázku. Jak vypadá ovladač? Říkala jsem "hodně polopatisticky". *hi* Ale odtáhla jsem pořítač ode zdi a všechny kolíčky jsem pozastrkovala. Je možné, že vnouček, když se koukal na pohádky, sluchátka popotáhnul a celý můj problém byl na světě. Děkuji a přeji hezký den.*pusa*

Datum: 15.02.13 08:15

Ovladač je program, který je naistalován v počítačí, zajišťující komunikaci mezi HW (ve vašem případě u zvukového zařízení - sluchátka, mikrofon, reproduktory). Pokud hudba "hraje" bez přerušování a přesto hláška vyskakuje, je pravděpodobobnější, že je vina v "oněch ovladačích". Důvodem může být přepsání dat konkrétních ovladačů vinou např. instalace aplikace, nekomplatibila ovladačů - řečeno lidově: je jich tam více, a navzájem se přetahují (perou se) a další. Pokud nemáte v blízkosti někoho kdo tomu rozumí, doporučoval bych to ignorovat do té doby, dokud "sluchátka hrají".

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.02.13 12:59
avatar

Jo, praivo. Babka tam málem do PC bedny nainstalovala dálkáč od televize*smich*

doplněno 15.02.13 13:04:

Babko, s těmi ovladači je to asi takhle. HW-hardware je sporák, hrnec, vařečka, ingredience na polívku. Když tohle dáš včechno k sobě jen tak, tak z toho nic nevznikne. Potřebuje to nějaký ovladač, který to bude řídit. A tím jsi ty. Zapneš sporák, smícháš ingredience, mícháš vařečkou. Tož tak.

doplněno 15.02.13 13:10:

Stejné je to u počítače. Když tam zapojíš nějaké zařízení, například klávesnici a nebude to mít ovladač té klávesnice, který by řídil jak má klávesnice s počítačem komunikovat, tak připojené to sice bude, stejně jako bude ležet hrnec na sporáku, ale nepojede to, stejně jako se nezačne vařit, dokud ty nezačneš ovládat sporák.

doplněno 15.02.13 13:14:

A ještě-ten ovladač v PC není vidět jako takhle, není to nějaký bazmek krabička nebo tak, ale je to program který se instaluje. Prostě neviditelní skřítkové.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.02.13 16:37
avatar

Bééézva! Děkuji všem, už jsem zase o trošku chytřejší. :D Každý umíme něco, že?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.